Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lubicie gierki online typu OGame ??
Autor Wiadomość
00seba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 16:54   Lubicie gierki online typu OGame ??

Wampiry wilkołaki i te sprawy.
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=109307
:twisted: :twisted: :twisted:
 
 
ogrodnik 
Michał Krzyścin


Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lis 2006
Skąd: Knurów k. Gliwic
Wysłany: 2007-05-06, 18:06   

Lubię gierki typu bierki... :lol:
Takich gier nie lubię, wolę coś realniejszego-sportowe lub po prostu zręcznościowe żeby czymś wypełnić czas
_________________
www.mojerosliny.prv.pl
 
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 18:37   

nie lubie wole siatkówke:) w ktorą gram
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 19:24   

a kto ma czas na gry :P haha
 
 
S. Smolińska
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 19:42   

Wampiry, wilkołaki i te sprawy owszem , jak najbardziej - ale w wersji tekstowej! Miłośnicy/czytelnicy horroru i SF ujawnijcie się! :twisted:
A żeby było weselej - raz na jakiś czas lubię si poodmóżdżać kiepawym romansidłem :oops: :mrgreen:
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 20:04   

Nie znoszę gier komputerowych - na moim kompie nie ma ani jednej gry. Cy i skłamałem mam jedna Mahjong. A dreszczowce tekstowe także lubię.
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 20:05   

ja jezeli chodzi o ksiązki to czytam wszystko :D ostatnio męcze kinga :D chetnei cos przeczytam jak mi polecicie jakas dobra ksiazeczke :D
 
 
00seba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 20:43   

Qbik, ja też nic nie mam na kompie bo na linuxie nie ma sensu granie, pozostają tylko gry otwierane w oknie przeglądarki. tak dla zabicia czasu np. dziś u mnie była fatalna pogoda zimno i mokro tak że czasem pozostaje tylko siedzieć w domu. :-/
 
 
stanley
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 21:09   

Ja też zamiast gier wole książkę ostanio przeczytałem "Śniezyce" Sharon Sala. Polecam dobra książka, dobra akcja, a przy tym to nawet i dobre wino lepiej smakuje. ;-)
 
 
S. Smolińska
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 21:44   

Polecam: Brian Lumley seria "Nekroskop", dla mnie rewelwcja, Douglas Adams trylogia "Autostopem przez galaktykę", Harry Harrison "Bill bohater galaktyki" i kontynuacje tego cyklu "Planeta robotów" - te dwie dla lubiących podejście do życia z przymrużeniem oka. no i moje ulubione książki z serii "Obcy", chociaż tu akurat filmy wolę. Jak chcecie coś jeszcze, to mam duuużo książek, mogę wypisać.
 
 
Max
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 21:49   

O nie !! !!!
Nie mam zamiaru więcej wstawać o 2 w nocy, żeby wysłać flote na kogoś, albo wybudować kopalnie :) Ciężko było się rozstać z tą giercą i dlatego obiecałem sobie, że juz nie zaczynam. Szczególnie, że jak przychodziłem do dziewczyny do domu, to jej mówiłem, poczkaj musze wysłać flote :P To była gierca ... niezapomniane przeżycie jak mi jakiś frajer zrobił pogrom z floty moich statków wojennych i 1200 wieżyczek laserowych setką swoich niszczycieli :P Ogame rulez !
Ostatnio zmieniony przez Max 2007-05-06, 21:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-06, 21:55   

dobra panowie to ja sie przyznam ze namietnie grałem w counter - strike :D shodziło mi sie ze ciagnolem to przez pare miesiecy codziennie i spalem po 5 godzin :D naszczescie sie wyleczyłem :P haha
 
 
Kuchar
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-07, 21:58   

Podajcie na jakich gracie Universach w Ogame :-D Ja gram na 21 uni
 
 
Michał2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-08, 14:59   

A nie lubi ktoś może rpg-ów, chodzi o takie typu neuroshima, d&d warhammer. Bo ja strasznie. :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
 
 
Kuchar
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-08, 20:18   

Ja gram w Warhammera Fantasy Battle :jupi:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group