Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tworzenie tabelek
Autor Wiadomość
Ninja
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 23:10   Tworzenie tabelek

Wpadłem na pomysł by stworzyć tabelki które pomoga nam szybko i łatwo znaleźć i określić swój problem. Np. tabekla mogła by dotyczyć chorób naszych drzewek ( o której swtorzenie bym bardzo prosił ). W tabeli można by wypisać chorobę lub szkodnika, obok jakie drzewka najcześciej dopadają owe infekcje i krótki opis by móc rozpoznać choroby i sposoby walki z tymi chorobami. Mam nadzieje że takich tabelek bedzie dużo i na różne tematy, z góry dziekuje ;-)
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2006-11-09, 23:18   

Swietny pomysł :jupi: Poszukaj więc na forum za pomocą wyszukiwarki tychże objawów , szkodników i chorób , określ gatunki i stwóż takowe tabelki , może wówczas dowiesz się przynajmniej ile to wymaga pracy , czasu i zaangażowania , a dodatkowy plus takiej pracy dla Ciebie , to to że zawsze coś zostanie w głowie ;-) :prosze:
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Ninja
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 23:26   

Dlatego prosze innych ponieważ nie czuje sie jakoś na siłach by stworzyć tą tabelke ;/ a tabelka nie musi być natychmiast. Oczywiscie sam tez poszukam informacji ale ogółem ktoś z bardziej zaawansowanych mógłby to zrobić ponieważ zna sie na rzeczy a ja mało co więc moge popełnić błędy.
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 23:33   

ale przecież w dziale

Forum Przyjaciół Bonsai Strona Główna » KOMPENDIUM WIEDZY » Szkodniki, choroby. Opisy

Jest dokładnie napisane - jak wyugląda szkodnik, czym sie charakteryzuje, co robi roślinie, jak zwalczać go i na jakich najczęściej roślinach wystepuje.

Te własnie tematy są opracowywane przez nas oraz te istniejące są uzupłeniane - tylko tak jak wspomniał Jacek to wymaga czasu - bo nie sztuką jest skopiować cokolwiek z netu - ale trzeba tez to oprzeć na dokładnej wiedzy ...
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-11-10, 06:25   

Ninja

Przecież to o czym piszezz już dawno istnieje pod postacią indeksu w kategorii "Szkodniki i choroby..." !

http://www.przyjacielebon...topic.php?t=156

Przy okazji zwróciłseś jednak moją uwagę na fakt że zapomniałem zaktualizować tam linki do artykułów, co niebawem postaram się zrobić.

Z drugiej strony - widząc ile osób do tej pory zajrzało do indeksu, sam zastanawiam się na ile potrzebna była moja praca, a wierzcie mi, na takie rzeczy nie wystarcza pięć minut, tym bardziej , że nie chcemy Wam tutaj lac wody, tylko przekazywać rzetelne i potwierdzone informacjie.

:-)
 
 
Ninja
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-10, 15:50   

Przyznam sie, że jakoś umknoł ten temat mojej uwadze :oops: już będe wiedział gdzie szukać ;-) z góry dzieki za info :-)
 
 
Bolas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-10, 19:50   

Ninja zrob chociaz 3 wersy tej tabelki i bedzie gitara a i tak ktos napisze pytanie bo po co szukac w tabelce??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group