Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne spotkanie Szczecin
Autor Wiadomość
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
  Wysłany: 2014-03-01, 18:59   Kolejne spotkanie Szczecin

Pomału klaruje się termin nowego spotkania w Szczecinie. Będzie to prawdopodobnie ostatnia lub przedostatnia sobota/niedziela marca. Zaproponuję wstępnie ostatni weekend marca choć i tak mam roboczą (do 14.00) sobotę :-( Gorsza sprawa jeśli wyjdzie to w sobotę 22 gdyż nie będzie mnie w Szczecinie cały dzień. Proszę wpisywać proponowane terminy.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2014-03-02, 02:40   

Maćku spoko , nie ten to następny weekend , chciał bym by spotkanie było dostępne terminowo jak największej rzeszy chętnych :)
następnym razem przywiozę ze sobą kilka najlepszych moich prac i omówię ich zalety , oraz wady , jak również ich drogę , oraz kierunek , ponadto techniki pozwalające wypracować materiały w stosunkowo optymalnym czasie ...
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
Ostatnio zmieniony przez Jacek Grzelak 2014-03-02, 02:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jareckiM66 

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 12 Lut 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-03-02, 13:03   

Jak dla mnie to pasują oba terminy, zarówno 22.03 jak i 29.03 (no może bardziej 29.03), zresztą ja się dostosuję do większości chętnych. Czy w związku z tym, że Ty Jacku przywieziesz swoje rośliny do omawiania + porozmawiamy o technikach wypracowywania w krótkim czasie materiałów - będzie to w większości spotkanie bardziej teoretyczne, czy też możemy coś wziąć swojego "na warstat"? Pozdr. Jarek.
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2014-03-03, 22:16   

Jarku , wszystko zależy od waszych możliwości czasowych , z tym , że i moje mogą zostać nieco ograniczone , więc nie mogę obiecać czy uda mi się zostać z Wami również w niedzielę , jak ostatnio , nie mniej jednak zachęcam do zabrania ze sobą własnych roślin , bowiem wiem jak niekiedy ważna na tym etapie bywa nawet drobna sugestia co do dalszego prowadzenia rośliny . co do terminów , jak na razie oba mi pasują , choć nie ukrywam że będąc 15 w Sulęcinie , zapewne następny weekend będę chciał spędzić w domu , więc nastawmy się może wstępnie na ostatnią sobotę marcową tj. 29
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-03-04, 12:49   

Istotna jeszcze sprawa - czy naszemu gospodarzowi (krys358) ten termin pasuje? :prosze: :prosze: :prosze:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
Piotr 

Wiek: 47
Dołączył: 24 Wrz 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-03-11, 19:12   

Ja jestem jak najbardziej za.29.03 mi pasuje!Czekam z niecierpliwoscią :-)
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2014-03-11, 21:40   

Wiem że Krzysztof zagląda tu sporadycznie , więc powiadomię za niego iż nasz gospodarz oczekuje na nas :-) ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
jareckiM66 

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 12 Lut 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-03-13, 19:46   

Data została więc ustalona na 29.03., lecz pozostaje jednak jeszcze kwestia godziny, o której nasze spotkanie miałoby się rozpocząć. Jeśli miałoby to być spotkanie jednodniowe, to proponuję rozpocząć trochę wcześniej niż to miało miejsce w styczniu br., tj . pomiędzy 9.00 a 9.30 (tym bardziej, że Ty, Jacku nie jesteś do końca pewny pozostania na niedzielę), jeśli natomiast będą to dwa dni, to godzina rozpoczęcia tj. 10.00 może pozostać. Pozdr. Jarek.
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2014-03-16, 23:27   

jak dla mnie 9 może być , dzionek budzi się już sporo wcześniej niż w styczniu , a ja wraz z nim :-) ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
jareckiM66 

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 12 Lut 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-03-19, 17:06   

No to fajnie! Spotykamy się 29.03. o 9.00 u Krzyśka z materiałami do "dłubania". Muszę tylko jeszcze zadzwonić do Tomka (ostatnio jakoś ciężko jego złapać) i powiadomić o ustalonym terminie naszego spotkania. Pozdr. Jarek.
Ostatnio zmieniony przez jareckiM66 2014-03-19, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jareckiM66 

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 12 Lut 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-03-19, 17:07   

Mam nadzieję, że wystarczy nam czasu na mały wyskok, żeby "oblukać" kluchy (jak to określa Tomek) rosnące przy torach?!?
Ostatnio zmieniony przez jareckiM66 2014-03-19, 17:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-03-19, 17:47   

Cytat:
Mam nadzieję, że wystarczy nam czasu na mały wyskok, żeby "oblukać" kluchy (jak to określa Tomek) rosnące przy torach?!?

Daleko nie jest :-)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2014-03-20, 23:06   

Jeśli dobrze to zorganizujemy i nie pozwolicie mi nadto się rozgadać to może wystarczy czasu i na rekonesans :-) ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
jareckiM66 

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 12 Lut 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-04-01, 19:25   

Spotkanie i po spotkaniu! Jak widać wszystko co miłe i ciekawe szybko się kończy. Szkoda, że Jacek nie mógł zostać jeszcze na niedzielę (jak to było w styczniu br.), no ale tak myślę, że co się odwlecze to się ..... uformuje w terminie innym. Do wstępnej oceny i/lub ewentualnego przygotowania do formowania na bieżące warsztaty przywiozłem dwa jałowce: jeden communis (odżywający powoli po zimie 2011 i dodatkowo wyrzuceniu na śmieci), drugi - sabiniak pozyskany na wiosnę tego roku w jednym ze szczecińskich centrów ogrodniczych na przecenie. Może nie są to jakieś super materiały na pre, no ale ... . Szczególnie komuch, po odsłonięciu martwego na powierzchni ujawnił jedną (2cm szerokości) linię życia. Martwe ukazane na obumarłych korzeniach również zapowiada się ciekawie, myślę więc że w przyszłości (i to pod czujnym okiem, i nie tylko okiem - Jacka) powstanie ciekawe drzewko. Zdjęcia postaram się zapodać w terminie późniejszym. Pozdr. Jarek.
Ostatnio zmieniony przez jareckiM66 2014-04-01, 19:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2015-04-01, 00:18   

Kolejne spotkanie w Szczecinie odbędzie się w dniu 11 , 04 , 2015 r. to tak na otwarcie sezonu :-) ;-) :-D
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group