Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Historia drzewka: pinus silvestris - sosna 1
Autor Wiadomość
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2012-12-18, 14:51   Historia drzewka: pinus silvestris - sosna 1

To jest historia mojej sosny. Nie wpisuj tutaj swoich komentarzy. Jeśli masz uwagi, pytania lub chcesz skomentować to przejdź do wątku
http://www.przyjacielebon...opic.php?t=8625

Witam , zima nam chwilowo odpuściła , a ja korzystając z odwilży zająłem się drobnymi poprawkami w moich sosnach , na dziś przygotowałem 2 z nich .
W tym temacie pokażę Wam sosnę 1 , zajmuję się nimi już dość długo , bo około 10-12 lat , niestety jak większość materiałów yamadori do tej pory pozostawiały wiele do życzenia pod względem jakościowym i pomimo że nadal nie jestem z nich tak do końca zadowolony , to postanowiłem nadać im już zarys docelowej formy i od tej pory pracować jedynie nad rozbudową i ramifikacją chmurek , a przede wszystkim korony .
Moje ciągłe problemy z komputerem spowodowały iż nie mam zupełnie zaplecza fotografii owych drzew z lat poprzednich , za co przepraszam , jednak obiecuję że jeśli tylko znajdę troszkę więcej wolnego czasu to poszperam w płytach CD , może uda mi się coś tam znaleźć , wówczas wkleję fotki z lat poprzednich .
donice obu drzewek są donicami przejściowymi więc proszę o wyrozumiałość ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
Ostatnio zmieniony przez Jacek Grzelak 2012-12-18, 15:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group