Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ilex, serissa, a może coś innego ?
Autor Wiadomość
barte_q
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-27, 22:26   ilex, serissa, a może coś innego ?

Witam, dostałem drzewko w prezencie, ale się doszukuje co to może być, czy mogę się zwrócić do Was z prośbą o rozszyfrowanie drzewka ? Cóż mogę powiedzieć podłoże zarosło mchem, kora drzewa jest zielonkawa, natomiast liście są twarde.

Edit: zdjęcia nie były dobrej jakości nie miałem nic lepszego pod ręką, ale te może coś więcej powiedzą. Pozdrawiam





Ostatnio zmieniony przez barte_q 2010-04-30, 09:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
barte_q
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-29, 19:45   

hmm, drodzy Państwo czy to drzewko jest takie trudne do zidentyfikowania ? Może zdjęcia nie przedstawiają tego gatunku ? A może coś innego, bo ja kompletnie nie mam pojęcia jak się tym zajmować.

MOD: Po pierwsze proszę zmniejszyć rozmiar zdjęć, po drugie uzupełnić profil o imię i nazwisko oraz korzystać z opcji EDYTUJ a nie pisać post pod postem.
Ostatnio zmieniony przez Łukasz Czarnecki 2010-04-29, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
armin 
Armin Niewiadomski

Pomógł: 34 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Lis 2007
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-04-29, 20:24   

Trochę cierpliwości. Wyraźne zdjęcia wstawiłeś dopiero dzisiaj. Moim zdaniem ilex.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group