Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
MUNDIAL 2006 !!!
Autor Wiadomość
MarcinM
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:23   

White nie prawda ja mam 4 godziny wf-u, a teraz będe miał 10...
Ale jak ktoś chce coś osiągnąć to musi się przecież jeszcze dodatkowo szkolić. ;-)
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:24   

niby gdzie sie ma szkolić?
człowieku mieszkam w tak wielkim miescie -a nie ma nawet gdzie w gałe zagrac - chyba ze uprosisz jakiegoś dyrektora szkoły

ja miałem 3 godziny wf- i uważałem ze to za mało ,chodziłem na SKS po 2 godziny 3 razy w tygodniu - i uważałem ze to za mało - a klasy sportowe w szkołach to kpina jest i tyle...
 
 
Ruckus 
majster


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-08-06, 14:25   

To ja mój drogi ŁAJCIE MTB powiem ci jedno. Skoro wątek jest zamieszczony w dziale z innej beczki to nie marudź że "to nie jest forum o mundialu" bo jest to temat na czasie. Po drugie chcąc oceniać mój post to najpierw go przeczytaj !! !!! Nie byłem za zmianą Engela i nie jestem za zmianą Janasa co już wcześniej pisałem, a to nie zmienia faktu że był najsłabszą postacią w polskiej kadrze. Po trzecie nie wypowiadam się o kimś że jest śmieszny jak sam nie mam o czymś pojęcia. I po czwarte to nie rozśmieszaj śwaiata mówiąc że jak zrobimy 5 godzin Wf w podstawówce to odrazu bedzie lepiej. Chyba żaden z zawodników I ligi Polskiej nie uczył się piłki na WF-ie tylko mama zaprowadziła go do klubu jak miał 6 czy 7 lat. Było ci mało wf i sksów to trzeba było iść do klubu. w moim mieście jest 4 czy 5 klubów piłkarskich więc prosze cie nie mów że dzieciaki które chcą grać w piłke nie mają gdzie. Zgodze sie z tym że powinno się zainwestować w stadiony i może tu wreszcie sie coś ruszy w związku z euro 2012. Co do wypowiedzi o polskich juniorach to zanim coś powiesz to się zastanów albo chociaż miej jakieś rozeznanie. Osiągaliśmy sukcesy z drużynami u-18 u-19 II miejsce we wspomnianych już przez ciebie mistrzostwach europy. Jak chcesz zauważyć tych zawodników jak nie oglądasz meczów wytłumacz mi??? Przepadli ci ?? ? Nawet nie wiesz kto wtedy grał !! !!! Uważasz że skąd wzięli się bracia brożek z wisły, Rafał Grzelak z lecha (strzelił bramke w finale), jeleń, smolarek, Rachwał czy Mila CZY NAWET KUSZCZAK KTÓRY CI ZNIKNĄŁ !! !!!. Wszystko to zawodnicy którzy grali w reprezentacji u-18 i u 19 a potem w kadrze olimpijskiej ( młodzieżówce) którą prowadził pan janas wraz z kleindinstem i mając największy potencjał i utalentowaną drużyne od czasu barcelony nie dostał się na olimpiade, ale o tym też pewnie nie wiedziałeś !! ! HEHEHE Posłuchaj nie chce mieć nieporozumień na forum. Masz wiedze na temat bonsai wielką ja małą i potrafie się do tego przyznać. teraz wyobraź sobie sytuacje że ja pisze ci że jesteś śmieszny w związku z twoimi wypowiedziami o Bonsai. Masz podobną wiedze o piłce jak ja o bonsai tylko ja chce to zmienić zanim zaczne mówić na temat Bonsai, dużo czytam pytam szukam, a ty mówisz że jestem śmieszny samemu nie mając pojęcia zielonego o polskiej piłce !! !! POZDRAWIAM CIE :-)
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:26   

Ruckus czego sie rzucasz. uspokoj się.

Na w-f to moze tylko bramka na glowe spasc
Olon doprowadz go do porządku ,bo jak ja "niby" kogos obrazalem to odrazu post do kasacji i upomnienie.
 
 
Ruckus 
majster


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-08-06, 14:27   

:lol: hehe to tylko zdrowa i kulturalna wymiana argumentów. Nie lubie jak sie mówi o mnie, że jestem śmieszny nie mając o czymś pojęcia.

:-)
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:28   

a teraz weźmy sie za bonsai
bo mundial dla Polaków sie skonczył :-P
 
 
Hassan
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:29   

dokładnie... i po co oni tak w ogóle jechali ? lolz żeby nie strzelic nic i byc ostatni w grupie ? lolz teraz musze troche sie zająć bonsai bo troche zaniedbałem przez te kilka dni
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:29   

Ekwadorczycy byli na dopingu ,z Niemcami zrobilismy co moglismy trocxhe szczescia zabraklo. Dobrze chlopaki grali, ciekawe jak ty bys zagral...

nie wiem jak to mozna zaniedbac bonsai, drzewka caluy czas rosną, a w kilka dni pieknego bonsai nie stworzysz.
 
 
Hassan
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:30   

Bonsai nigdy sie nie "kończy" bo to sztuka żywa
Koniec offtopica bo ktoś nas przetrąci :lol:
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-08-06, 14:32   

Ehhh... trzy dni mnie nie było, a Wy (bez szczególnych wskazań na osoby) juz po sobie "jedziecie". A wystarczyło w kilku wypowiedziach nieco lepiej dobrac słowa i nie byłoby sprawy

Z drugiej strony... cieszy mnie, że ta "jazda" w końcu doprowadziła Was do porozumienia (tak mi się przynajmniej wydaje :roll: ).

Zanim przejdziemy do meczu z Kostaryką, proponuję wylać na siebie kubełek zimnej wody, zanim zasiądziecie przed klawiaturką . :lol:
aha... dla dobra klawiatury i monitora oraz okolicznych mebli proponuję wylać na siebie kubełek zimnej wody również przed samym meczem :mrgreen:
 
 
Hassan
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:34   

U mnie takiego czegoś nie bedzie jak kubelek zimnej wody... jak bedzie dobrze to bedszie dobrze a jak nie to po co sie zamartwiac ?
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:35   

będzie jak 4 lata temu -w korei ...
wygramy -a wnerwiać sie wnerwiam bo TP mi ukraca premie dla tych piłkazyków ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group