Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
MUNDIAL 2006 !!!
Autor Wiadomość
Ruckus 
majster


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-08-06, 14:10   MUNDIAL 2006 !!!

( Wątek z 09.06.2006, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą ).

Hmmmm nadchodzi najpiękniejszy okres w życiu każdego faceta. 5-6 godzin pięknej piłki, zderzenie kilku stylów siłowego (europa), technicznego ( ameryka południowa) i stylu woli walki-wytrzymałości (afryka). Pierwszy mecz już dziś Niemcy-Kostaryka. Czekam na ten mecz z większą niecierpliwością niż na 4 ostatnie finały Ligi mistrzów razem wzięte. Najlepiej pasowałby nam remis. A co do Polaków uważam że zbudowano wokół reprezentacji sztuczny problem słabej formy, kibice zachowywali się tak że szkoda gadać. po obozie siłowym i kondycyjnym w szwajcarii każdy kto miał coś wspólnego w praktyce z piłką nożną nie powienien oczekiwać niczego wielkiego po meczu z columbią. Był to plan długofalowy a forma miała przyść na mundial i już mecz z chorwacją to pokazał. Już teraz zapowiadam że polska zdobędzie w fazie grupowej 7 pkt. i nie gadajmy głupot bo ekwador potrafi wygrywać tylko u siebie na ogromnych wysokościach gdzie powietrze jest tak rozrzedzone że eropejczycy nie mogą tam oddychać. Niedawno z nami w meczu towarzyskim zagrali na poziomie luksemburga i dostali 3-0. Polska bezproblemowo wyjdzie z grupy, 2 wygrane i remis z niemcami minimum. Jeśli się pomyle to nie wiem pójde na kolanach do Częstochowy. Poza tym nowy system bardzo mi sie spodobał, teoretycznie defensywny, ale w praktyce może być bardzo ofensywny.
Tak że piękny miesiąc się zapowiada panowie.
:spoko:
 
 
Foczka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:12   

Hmm... nie tylko faceci czekaja na mundial, bo kobiety też! Ja już chodze nakręcona od rana! Świetna atmosfera, wszyscy tym żyją. No to do dzieła Panowie! :lol:
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:12   

A macie wywieszoną za oknem flagę mundialową ufundowaną przez TYSKIE - bo ja mam!!!
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-08-06, 14:13   

ckus
Tak sobie patrzę na ten mecz, obserwuję tę grę, i wiesz co ?
... już teraz współczuję Twoim kolanom ... :mrgreen:
 
 
Ruckus 
majster


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-08-06, 14:14   

NOSZ K... JEGO MAĆ !! ! 4 lata czekania po to żeby oglądać bande profesjonalistów którzy już w blokach byli kompletnie spaleni. Dostawali piłke i nogi im sie trzęsły ze strachu. nikt do podań nie wychodził bo sie bał że straci. BRAWO DLA SMOLARKA BORUCA BĄKA i wszystkich których janas wpuścił w drugiej połowie. Panie janas "Nie rozśmieszajmy świata" i nie róbmy cyrków z treningami zamkniętymi. I JESZCZE ZŁODZIEJE Z PZPNU !! !!!!!!!! Jak reprezentacja ma być wolna od układów jak już sam związek toczy choroba zwana " Towarzystwo wzajemnej adoracji" wieczne układy i na jaką cholere zmienialiście tego Engela !! !!!!!!!???? Po jaką cholere było budować taką głupią atmosfere mecz o wszystko, nie możemy przegrac PLEPLEPLE. Trza było wyjść na loozie, a ci prócz smolarka bąka boruca i zmienników wyszli z kupą w spodniach ze strachu i przejęcia.I już słysze te głupie tłumaczenie. Gówno nie pływa to mówi że woda za żadka. Flaga wisi bo reprezentacja Polski to świętość. tylko ci którzy sie w niej znajdują są godni krytyki. To tak jak z hymnem, jest to świętość tylko wykonania różne !! !! Patrz Edyta w koreji i czy to oznacza że trza sie od hymnu odwrócić?? Przez was łachy i cwaniaki z janasem na czele moje kolanka będą cierpiały. 4 LATA jak krew w błoto ;( :/:{

MOD: Temat bardzo wpływający na emocje, więc wyjątkowo pzymknę oczy na "soczyste kawałki", jednak proszę nie przenosić póżniej tego zwyczaju na inne wątki
 
 
Hassan
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:14   

2 połowa zajebista...jakby weszło to spojenie i słupek....to bym latał..ale tak sie nie stało... sędzia z reszta też skośno oki p**** który nie widział spalonego ekwadorczyków ...z resztą podyktował na nasza nie korzyść spolony na nas chociaż u nas go nie było... <agrecha>
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:15   

reprezentacja jest TP własnością a nie Janasa ... w TP francuzi rządzą

Atak na poważnie:
ja myśle ze to duża rola psychiki - nie potrafili sie odnaleść nasi w tak wielkim spektaklu,oczekiwaniach naszych - uwierzcie na mundial to ja nie jeździłem - ale grałem troche w reprezentacji koszykówki - ważniejsze spotkanie (gdzie presje kładzie trener,kibice) kazdy sie denerwuje i nie m,oze skupić na grze tylko myśli o wygranej -a nogi i ręce robią sie jak z waty
Jesteśmy mało dojrzałym zespołem po prostu.
 
 
Ruckus 
majster


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-08-06, 14:16   

O tym właśnie mówiłem, że wyszli tak obsrani, przestraszeni, że Józek smarował wózek i zbierał łajno które wypadało im z nogawek. wielki playmaker Szymkowiak bał sie piłke dostać żeby nie stracić :/ dlatego unikał gry.Grał tak zwane ALIBI. A jak już nawet dostał to albo niecelne podanie albo strata.Polskie gwiazdki pokazały że nie mają charakteru zwycięsców i tylko z walią austrią itp potrafią wygrać, że nie są pewni swoich umiejętności(prócz smolarka baka boruca i zmienników) i tu wychodzi problem braku osobistości, postaci z autorytetem i postaci doświadczonych którzy nie wyszliby jak z drewna (Franek, Kłos za jopa a nawet ten dudek którzy krzyknęliby na tych baranów) no i wrzutki zamiast ostrych piłek to balony takie że brak słów-4 liga. Aha i jeszcze coś: remis z niemcami nam nic nie daje, bo ekwador wygra z kostaryką i ma 6 pkt, niemcy nawet przy remisie z nami i z ekwadorem i tak mają 5 pkt a my jak z niemcami remis i wygramy z kostaryką mamy 4 i dupa blada. Nie ma innej opcji jak tylko wygrana z niemcami i kostaryką. To jedyna opcja i szansa jak 1 do 10. ALE WIARA CZYNI CUDA I CÓŻ CHYBA ZAWSZE BĘDE JUŻ NIEPOPRAWNYM OPTYMISTĄ !! !!!! Jeleń od pierwszej minuty z żurawiem, na stronach krzynówek ze Smolarkiem, w środku sobolewski i Szymkowiak (po pożądnej lewatywie i konkretnej zjebce tzn reprymendzie)!!!!! No i za JOBA KTOŚ !! !! POLSKA jeszcze nas zaskoczy i wygra z niemcami
 
 
Hassan
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:17   

trzeba wierzyć... ja jestem patriota ...ale nie jestem marzycielem...
 
 
Ruckus 
majster


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-08-06, 14:18   

czy ktoś mi może powiedzieć DLACZEGO ?? ?? JANAS zawaliłeś sprawe bo każdy zna sobola i mecz wisły z panathinaikosem o wejście do LM pokazał że on jak łapie żółtą to po chwili łapie i czerwoną, tak samo w lidze było. Dlaczego nie zdiąłeś go i nie wpuściłeś szymkowiaka ?? ???!!!!!!!!!!!!!! Czy ty nie znasz zawodników. Dlaczego brożek nie wszedł wcześniej, jak było już widać że żurawski umarł w 70 minucie i zniknął.Janas baran nie widzi kto potrzebuje zmiany, Odonkor jeździ na świeżości z żewłakowem który już na oczy nie widzi ze zmęczenia i janas dopiero zrobił zmiane gdy żewłakow mu pokazał że nie ma sił. Pomimo to nie zmieniać trenera !! !! Nigdy w życiu czegoś takiego, podobnego meczu nie doświadczyłem. BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKE I BRAWO ARTUR !! !! szkoda że nie było tej walki od pierwszego meczu
:cry: :cry: :evil: :evil: :-| ;/ ;/ :-? :-?
:-x :-x :-x :-x

:ranting:
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:19   

Artur Boruc - wkoncu siedlaczanin, prawda white? ;] Siedlce górą
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:20   

ale Ty Rockus jesteś śmieszny! :-)
Ciekawe jak Ty byś musiał wybierać za Janasa? Mało chłopaki grają ze sobą wiec mało jest podań (zwłaszcza tych dobrych) -a moim zdaniem pieknie sie broniliśmy i bylismy w stanie jeszcze namieszac i poprzeszkadzać na polu przeciwnika - szkoda tego Ekwadoru tylko -że tak łatwo oddalismy te 3 punkty - bo to nie oni z nami mecz wygrali tylko po prostu my przegralismy z nimi :-(

a Boruc z Siedlec - nawet go widywałem czasami (ale teraz po takich obranoch to pewnie go Liverpool weźmie )
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:21   

Bezdyskusyjnie zasłużył sobie!!!
 
 
Ruckus 
majster


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-08-06, 14:22   

white nie rozumiem o co chodzi z tym że jestem śmieszny. Która kwestia wydaje ci sie śmieszna ?? ? jak sobolewski dostał pierwszą kartke pierwsze co powiedziałem to zmiana jak najszybciej. Widać nie oglądałeś meczu wisły z panathinaikosem o wejście do ligi mistrzów i nie śledzisz LIGI Polskiej pewno podobnie jak janas który "telewizji nie ogląda i gazet nie czyta". Było to samo dwie żółte i kaplica. To był moment kluczowy. Każdy kto choć troszke śledzi występy polaków za granicą i lige polską zna zawodników. Sobolewski to defensywny pomocnik który ma przerywać, odbierać i faulować jak trzeba i każdy wie że on sfauluje jak trzeba, no może oprócz janasa !! !! Wielki szacunek dla całej drużyny oprócz pana janasa i niestety żurawskiego ( bez formy bez kondycji) i cóż udowodnił że bramki to on potrafi tylko strzelać Livingstone.Liga szkocka to poziom ligi polskiej (2 drużyny wyróżniające sie podobnie jak u nas a reszta średniaki). ale hyba white nawet nie wiesz co to livingstone bez obrazy hehe Zawsze broniłem trenerów i uważam że pomimo to nie powinien stracić posady dla dobra drużyny bo przyjdzie nowy i bedzie przez rok nową drużyne budował i głupio sie tłumaczył, ale trudno Janasie zawaliłeś !! !!!
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:23   

ciesze się że Ty wiesz ;]

ale myśle ze to nie jest forum o mundialu
możesz napisać petycje do PZPNu zeby zdjeli Janasa a wybrali Ciebie (bo TY sie znasz na piłce - sporo jej oglądasz w koncu w TV)
Do Janasa też napisz

Bez sensu jest takie pisanie -bo nie osiągnelismy od długiego czasuuuuu nic konkretnego - wiec po co takie oczekiwania?
Skopią ,skrytykują trenera -wywalą go jak Engela - i na 4 lata wemą następnego
Polska to jest dziwny kraj bo tu sie nie szanuje tego co sie ma - o piłce w Sejmie mówią - akurat wtedy jak jest Mundial -a raczej po nim "ze w koncu coś zrobią".
Co tu liczyć na dobre wyniki jak w szkole podstawowej sie ma 3 godziny WF tygodniowo ...
Pamietacie reprezentacje polskich juniorów w 2000 roku - bylismy na podjum w mistrzostwach europy - nie chce kłamać czy to było 1 czy 2 miejsce - a teraz?czy słyszy sie o tych chłopakach? Przepadli ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group