Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
yamadori
Autor Wiadomość
Bix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-26, 05:56   

Człowieku: pytałeś czy w jesieni lub w ZIMIE (?) wyrosną nowe pędy. Normalne jest wtedy zastanowienie się, czy nie zamierzasz trzymać tych biednych rośłin w domu, jako że już dzieci wiedzą przeciez, że drzewa w zimie nie tylko nie puszczają nowych pędów, ale i liści nawet nie mają, prawda? W domu wyrosłyby im nowe pędy i w grudniu (bo byłoby ciepło) ale te pędy byłyby blade, wiotkie, chore i skończyłoby się to śmiercią drzewka w niedługim czasie albo co najmniej chorobą na wiele sezonów. Dlatego właśnie nie należy trzymać outdoorów w domu.
 
 
ilo666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-26, 10:54   

tyle to wiem :!: taki ograniczony nie jestem :!: tylko się zakręciłem i dlatego takie moje pytanie :!: ciekawe czy ty byleś wszystko wiedzący tak od początku :!: każdy zaczyna od zera, a jeśli ty byleś mędrcem w tej dziedzinie i od razu wszystko wiedziałeś to gratuluje :brawo: najwidoczniej urodziłeś się z drzewkiem w reku :!: ja niestety się DOPIERO uczę o bonsai i nie wiem jeszcze wszystkiego :!: pozdrawiam :!: :-|
 
 
ilo666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 16:20   

witam ponownie, odnosnie tej jarzebiny chcialbym sie dowiedziec na jakiej wysokosci ja sciac? rane trzeba zabezpieczyc pasta, czy nie koniecznie? prosze o szybka odpowiedz :-P pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group