Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mech na powierzchni ziemi
Autor Wiadomość
Hassan
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-24, 09:05   

mam mech z lasu o krutkich korzeniach (tz. na nałe włoski które chłoną wode) nie ma obawy że zabraknie miejsca dla korzeni drzewka
 
 
Kubuś12
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-20, 19:25   

u mnie w bonsaiu jest niewielki mech ale pokrycha prawie cały wystający korzeń :-)
 
 
Jagoda
Gość
Wysłany: 2007-06-07, 19:39   

Ostatnio zajął mnie temat mchu i mimo woli zaczęłam rozglądać się, pod tym kątem, po świecie. Nagle moje miasto, tak - miasto okazało się miejscem pełnym mchu. Wszędzie! Upatrzyłam sobie kępkę, która mi się podoba (rośnie na moście;) ) i mam zamiar się na nią za czas jakiś zaczaić :) W mojej b.wiekowej książce o bonsai, napisali, że żeby zasadzić (a właściwie zasiać) mech, trzeba wybraną kępkę ususzyć, pokruszyć, przesiać przez sitko (w celu wyeliminowania śmieci) i wysiać. Jeszcze nie próbowałam. Może to komuś coś pomoże :D
 
 
Danielll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-23, 16:50   

Oto moje zabawy z mchem, nie siłem go ale sadziłem kępkami i jeśli ma dużo wilgoci jest piękny.
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-24, 20:25   

a to mój meszek na pierwszej focie siany przez sitko na następnych dwóch sadzony.
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-24, 22:03   

gratuluje Tomku ! jak zawsze twoje kompozycje mi sie podobaja. tak trzymaj :spoko: Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group