Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam pomysł na polepszenie forum.
Autor Wiadomość
Kanik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-22, 10:32   Mam pomysł na polepszenie forum.

Więc tak: mam pomysł żeby każdy kto pisze jakiś post dotyczący pytań o drzewkach itp. Robił coś takiego:

np. [Jałowiec chiński] Jakie warunki odpowiednie.

Chodzi mi oto żeby przed nazwą tematu wstawiał w nawiasy kwadratowe o jakie drzewko mu chodzi.

A także np. że jak wpisuje się numer gadu email z kad się pochodzi, to także żeby była rubryka na drzewko jakie się posiada. I żeby ta informacje była widoczna dla innych forumowiczów.

Czekam na Wasze opinie. Może Wam się to spodoba i ułatwi poruszanie się po forum.
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2007-12-23, 20:46   

Prośby o to aby tyuł zawierał gatunek i sprawę jaką się porusza są bezustannie kierowanie do forumowiczów i nie jest to tylko czcza gadaniana, tylko dostosowywanie tych tytułów do regulaminu który jasno sugeruje aby właściwie skonstruowa tytuł. To od forumowicza głównie zależy jak sumiennie podejdzie do redakcji swojego postu i jego tytułu. Praktyka moderatorska dowodzi jednak że wiele osób tego nie czuje. Poprawiamy więc wiele tytułów tak aby określały czego spodziewa się "w środku".
Rozwiązania sztywne - typu nawiasy kwadratowe w każdym tytule to już całkiem się nie sprawdzają. Przysporzyłyby tylko moderatorom masy pracy nad poprawianiem.

Pod każdym postem masz ikony profilu użytkownika gdzie możesz znaleźc wszystkie dane o których piszesz. Jeśli są niedostępne, to znaczy że ktoś sobie tego nie życzy, i należy to uszanowac.

Każdy użytkownik ma prawo założy sobie galerię do której masz dostęp z poziomu ikony "album" dostępnej w panelu na górze strony. Tu również od użytkownika zależy czy chce coś pokazac czy nie. Poza tym nie każdy chce się ograniczac do jednego drzewka - jak sugerujesz.

Krótko mówiąc - Twoje pomysły nie są nowe, a częśc z nich już od dawna funkcjonuje. :-)

Na koniec uwaga
Widzę że jesteś z nami od niedawna a stworzyłeś już masę wątków. Odpowiedzi na prawie wszystkie pytania w nich zawarte są już na forum. Wystarczy poszukac. Proponuję najpierw zacząc od wczytywania się w to co już tutaj jest. My tutaj staramy się dba o to aby forum nie stawało się coraz większym śmietniskiem informacji, tylko ich skarbnicą. Uszanuj to. Pytamy wtedy gdy wyczerpaliśmy już inne możliwości zdobycia wiedzy jaką chcemy posiąśc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group