Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lasek cyprysowy
Autor Wiadomość
Duszekjack
Gość
Wysłany: 2006-07-15, 12:33   Lasek cyprysowy

( Wątek z 17.12.2005, ze starej wersji forum, przeniesiony z tematu "Poznajmy się" Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą ).

To znowu ja. Co do mego przyszłego lasku to będzie on cyprysowy właśnie. mam póki co 5 sztuk, ale jeszcze ze 4 będę musiał dokupić, żeby mieć z czego wybierać.Planuję zrobić właśnie 5-cio albo 7-mio elementową kompozycję. Nie mam jeszcze koncepcji co do kształtowania samych drzewek. Moja koncepcja póki co wygląda tak: najwyższe drzewo zrobić z dwoma pniami(główny prosty,drugi lekko pochylony),cztery kolejne rozłożyć w jedenj grupie z najwyższym(ta cała grupka byłaby około 1/3 od lewej strony) i ewentualnie kolejne dwa(w wersji 7-mio elementowej) kilka centymetrów w prawo.

http://www.bonsaisite.com/pen6.html

To mniej więcej(raczej mniej niż więcej, ale zawsze coś) to o co mi chodzi.Zawsze będzie to działało lepiej na wyobraźnię niż suchy tekst.
Jeśli macie jakieś propozycje co formy drzewek lub całego lasku dawajcie propozycje. Pozdrowienia

Aha. Sorki juz tu nie będę pisał, zrobie nowy wątek.
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2006-07-15, 12:34   

Proponowany przez Ciebie układ będzie składał się z 8 , anie 7 pni , bo to ilość pni jest ważna , a nie ilość roślin w kompozycji

pozdro J. G.
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group