Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bonsai Friend World Cup 2006
Autor Wiadomość
Bonsai-Alfons
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:26   Bonsai Friend World Cup 2006

( Wątek z 13.05.2006, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą ).

Wpadłem na pomysł, może zorganizować (na forum)Bonsaiowe Igrzyska 2006, podczas których by się wybrało THE BEST BONSAI z bonsaiów bonsaiowców z forum...

:-)
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:27   

to niezły pomysł przyznam się szczerze!Sam nad tym myślałem -ale bałem sie napisać (bo ostatnio nikt fotek nie wkleja)-dopiero teraz sie odważamy

Myślałem nad wystawą troche inną niż "najładniejsze bonsai " -z tych które mamy -bo wiemy mniej wiecej kto jakie drzewka ma (o ile je wystawił na mapce -moze by ktoś do niej dołączył albo zaktualizował foty?dodał nowe?), ale myślałem nad taką wystawią np najlepiej uformowane bonsai w tym roku - fotka przed formowaniem i zaraz po nim?

:-P
 
 
Bonsai-Alfons
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:28   

Też dobre :-D
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2006-07-13, 22:29   

No ja bym miał problem... które wybrać :-P
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:32   

kazdy by mógł oddać głos -są dostępne ankiety darmowe :-D

( no... rzeczywiście . teraz juz są , ale te o których wspominal white ? ... :shock: Ich poprawne działanie pozostwało wciąż w sferze marzeń. :-P )
 
 
MarcinM
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:35   

Szkoda, że na tym forum jest tak mało osób doświadczonych(Jacek nie będzie miał konkurencji).
:-(

( ...taaaa... mało tu fachowców. Musi byc jakiś powód. Jedno jest pewne : jeśli była nim do tej pory drętwota oprogramowania forum, to teraz zaleje nas chyba "fala" mistrzów bonsai :-P ... Zaparaszamy, Welcome, Pozdrliawiajem :-D )
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:37   

No to wprowadzimy ograniczenia -- specjalnie dla niego!!!
:-P
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:38   

Myśle ze by miał - i to spore - bo znaleśc materiał dobry kazde moze - jezeli mówimy o 1 formowaniu
:-)
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2006-07-13, 22:39   

Jednak odpowiednio go przygotować - to wymaga wiele pracy , czasu i doświadczenia , ponadto i pierwsze formowanie , jeśli jest trafione to wychodzi dobre bonsai , jednak jeśli nie to kicha , a tak na marginesie White , widziałeś mojego "Pijącego Smoka " , on jest właśnie po pierwszym formowanku , to fakt że jest to roślina z zeszłego roku , ale to formowanie wypaliło...

:-P
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:40   

Widziałem Jacku widziałem -tez tak myśle ze wypaliło jego formowanie - ale dużą role odegrało też to -iż było z czego wybrać bo materialik jak znalazł + doświadczenie

ja np mam fajnego modrzewia 12-15 letniego - był pieknie zarośniety - odrutowałem go ,przyciąłem ale wiesz co mnie w nim wykańcza?to ze te gałązki główne nie są rozrośniete na boki(były rozrośniete dopiero na kańcach -a jak wiadomo skracałem je i to sporo) - dopiero teraz wypuszczają boczne małe gałązki
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:40   

Spieszy ci się z tym modrzewiem do Książa w 2007.
Poczekasz a wyrosną.
:-)
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 22:41   

A tam Książ 2007 - ja myslałem o tym roku - warszawa 25-28 sierpień :-P

a tak poważnie -oczywiscie ze mi sie nie śpieszy - tyle ze sie martwie o tego staruszka bo był w niektórych miejscach podniszczony - ale zchodzimy z tematu - to jak robimy jakies wystawy? albo cos w tym stylu? czy znowu usłysze że nie macie chęci,czasu,aparatów itp itd :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group