Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum - inna wersja?
Autor Wiadomość
Stefanrsko
Gość
Wysłany: 2006-06-30, 21:18   Forum - inna wersja?

( Wątek z 08.05.2005, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą. )

mmm mam taka propozycje. Moze admin forum moglby zmienic wersje na taka jak np jest u Kamcia albo chociaz www.bonsai.ln.pl Mowie Wam, wyobrazcie sobie jak to by nam ulatwilo przegladanie forum i czytanie postow!!!
Przemyslcie to!
Ostatnio zmieniony przez Olon 2006-07-04, 17:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-01, 16:39   

moim zdaniem to zbyteczna rzecz (chyba ze macie inne zdanie?)

bo nie po to szef sie trudził zeby było te forum -zeby je co troche zmieniac

działa i jest ok

a co do komcia forum -nie uważam zeby było lepsze - może i wieksze -ale nie lepsze ;]


taka jest moja opinia -przywykłem do tego co jest (za stary pomidor jestem zeby mnie przesadzać )
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-01, 16:41   

ułatwiać... a co tu ułatwiać ? fajnie jest i nic nie zmieniac ja jakos bardziej do tego forum się przyzwyczilem...
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-01, 16:42   

aj tam

najprościej mówiąc

nie może być wszystko takie same -tak jak i ludzie (bo by świat nie był taki kolorowy)

może i mają tam jakies główne działy "przywitanie sie"-dla nowo zarejestrowanych albo "rozpoznanie gatunków"

ale całe forum jest takie szare -że mnie osobiscie odstrasza
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-01, 16:44   

White dobrze to ujal ... mnie tez to odstrasza ,ale tez czekam miecha na odp, szefu jestes góru
 
 
vjbasefyilbae
Gość
Wysłany: 2006-07-01, 16:45   

www.bonsai.ln.pl
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-07-01, 16:46   

No to widzę, że mamy chętnego do przepisania 1600 wiadomości

Wydaje mi się, że gdy już mamy wyszukiwarke, poruszanie się po forum nie jest żadnym problemem. Nie bardzo rozumiem co miałoby nam jeszcze bardziej ułatwic komunikację, ale chętnie się dowiem

( ...niestety wyszukiwarka i powiadamianie o odpowiedzi niebawem przstały działać, a właściciel oprogramowania rozpoczął dziwną grę "na zwłokę", którą z czasem przestaliśmy rozumieć :cry: )
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-01, 16:52   

Szefie !
Ja to zrobie - ja!!!

Przez nockę (jakies 5 godzin) -przeskanowałem całą ksiązke Bonsai - A.Płochockiego -zeby mieć na CD. Wiec co to dla mnie pare postów
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-P

(...niebawem White miał sposobność wykazania się ;-) )
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-01, 17:00   

No i stało się !
Mimo mężnej postawy White'a i Gohansa w tym wątku, broniącej niepowtarzalności i indywidualizmu cechującego nasze stare forum, musieliśmy poszukać innego orpogramowania, ponieważ surfowanie po dotychczasowym stało się bardzo uciązliwe, a podejście autorów oprogramowania zaczęło budzić nasze duże obawy o jego dalszy rozwój. I w ten sposób jesteście teraz tu gdzie jesteście i mamy nadzieję, że jest to już ostatnia "odsłona", i będziemy teraz mogli juz spokojnie zająć się dopracowywaniem drobiazgów, upraszczaniem Wam i nam życia, no i pisaniem postów :-D .
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-09-05, 22:04   

Fajnie sie to czyta :-)
Forum miało 1600 postów i strach był pomyśleć o przenoszeniu, teraz przerzucilismy 5000 z czego dużą część White :lol:
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-06, 15:12   

a mi nie daliscie szansy :-P :evil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group