Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ilość czy jakość?
Autor Wiadomość
emcebob
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-15, 11:59   

A jako świetny przykład forum, gdzie początkujący nie są olewani i zawsze mogą liczyć na rozwiązanie problemu lub właśnie na podesłanie linka, podaję adres najlepszego IMHO forum linuksowego http://mandrivalinux.eu

pozdrawiam
 
 
wog
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-15, 12:28   

delete
Ostatnio zmieniony przez wog 2010-01-08, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Quanita
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-15, 12:50   

Gohansku lojalki ani weksli chyba nie podpisywales? :shock: Wspoltworzysz to forum od kilku lat,jednak wiele wypowiedzi w ostatnim czasie do tworczych nie nalezy.Nawet nie mozna ich uznac za konstruktywna krytyke.Bezczelnej arogancji jest zbyt wiele do okola,wycisz swoje szesnastoletnie buzujace hormony,napij sie meliski i zacznij byc w koncu tworczy,a nie destruktywny.Cos Cie mierzi?Omin to i idz swoja sciezka,jesli nie jestes w stanie tego zmienic.Jesli czujesz niedosyt i nude,zmien forum,zaloz wlasne,stwoz bloga JA GOHANS,albo zapisz sie na balet ;-)
Ostatnio zmieniony przez Quanita 2006-11-15, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agula76
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-15, 14:52   

:prosze: bardzo dziękuję : Quanita,Jacek Grzelak,wog,emcebob :jupi: uprzedziliście mnie z tymi postami.
a Pana Panie Gohans serdecznie pozdrawiam :twisted: W pierwszych tygodniach buszowania po tym i podobnym forum, najbardziej Pańskie uwagi rzucały sie w oczy !! ! Ale niestety w większości w negatywnym sensie.
Warto czasem "ugryźć się w język"
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-11-15, 19:09   

No cóż Gohans :-)
Tym razem nawet nie pisnę. Inni forumowicze już swoje napisali i teraz chyba widzisz, od czego próbowałem Cię ustrzec kiedy prowadziłem z Tobą nie jedna rozmowę o forum i o bonsai. Niestety... :nie:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group