Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Posty
Autor Wiadomość
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-17, 18:19   Posty

Panowie, proponował bym ,aby usunąć licznik postów. Dlaczego? Dlatego ze taki niunio jak Adas pisze ,ze chce Cinka przescignac w postach :lol: żenujące... ciekawe jakby licznika nie bylo , to ile osob by zostalo? :shock: :cry: :jupi:
 
 
emcebob
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-17, 19:01   

Według mnie to bardzo zły pomysł z usunięciem, bo jeśli ktoś mi odpowiada na moje pytanie to mogę łatwo określić czy zna się na temacie czy nie właśnie po ilości postów i prędzej zastosuje się do rad kogoś kto ma 100 niż 5 postów
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-17, 19:05   

Ja myśle że razem za Kamcia forum nie pójdziemy - bo gdybyśmy chcieli aby fora były jednakowe to byśmy nie robili nowego :)
Co do postów nie ukrywam że Michał ma troche racji ... Chociaż nie znaczy że osoby typu Ja czy Olon nie potrafią pisać głupot (żartów) w luźnych tematach. Bo jeżeli trzeba fachowo odpowiedzieć i na temat to tak właśnie się staramy.
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-17, 19:19   

no tak ,ale wlasnie taki Adas ,ktory dązy do tego aby miec jak najwiecej postow, to za miesiac bedzie mial ponad 100 i czy bedziesz przekonany ze ma rację?

White ja nie dąze aby to forum bylo takie jak kamcio...
 
 
emcebob
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-17, 19:47   

Tak się składa, że miałem okazję administrować forum oparte na PHPBB 2 i przy usuwaniu posta takiego nabijacza można zaznaczyć "Post nie wnoszący nic do tematu" i konsekwentnie wszystkie takie posty usuwać albo dawać ostrzeżenia. Dostanie "trójkę" to przez tydzień czy dwa nie będzie pisał to może się czegoś nauczy, jeżeli nie, to ban permanentny :)
pozdrawiam
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-10-17, 20:08   

Jeśłi Adas lub ktoś inny pisze takie rzeczy o których tu wspominacie, to niech wie, że będzie teraz u mnie i reszty grupy MOD TEAM pod zwiększoną obserwacją. Osoby, które wykazują podobne tendencje można łatwo rozpoznać po treści postów więc licznik może być im w takich sytuacjach drastycznie przyhamowany, a sami autorzy skutecznie zniechęceni. Sam zastanowiłem sie chwilkę jak zobaczyłem tę zmianę u Kamcia, jednak po głębszym namyśle stwierdzam, że jednak więcej z tej opcji pożytku niż prblemów, więc byłbym jednak za pozostawieniem licznika postów. Mam tez nadzieję, że nikt nie skojarzy mojej opinii z faktem, że przypadkowo zajmuję pierwsze miejsce na liscie ilości napisanych postów. To czysty przypadek :] .
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-10-17, 21:03   

Gohans, jak laik napisze 100 postów w ciagu tygodnia to będą one z pewnościa bezwartościowe, a co za tym idzie zostana uzuniete i nie nabijaą licznika. Tak więc Twoja czarna wizja chyba jest nierealna.
;-)
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-17, 21:06   

co cóz... chcialem dobrze :mrgreen:
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-17, 21:20   

Ta na początek ja sobie ponabijam i zaproponuję zbanowanie Gohansa !!

A tak poważnie to czytając posty widać jak ktoś pisze z sensem czy tylko pod licznik. Wydaje mi się że sprawa jest prosta - usuwanie beznadziei. :wow:
 
 
Vavrzyn
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-18, 14:12   

emcebob napisał/a:
Według mnie to bardzo zły pomysł z usunięciem, bo jeśli ktoś mi odpowiada na moje pytanie to mogę łatwo określić czy zna się na temacie czy nie właśnie po ilości postów i prędzej zastosuje się do rad kogoś kto ma 100 niż 5 postów


I tu jesteś w głębokim błędzie bo na każdym form jest częśc takich urytkowników, którzy udzielają tylko konkretnych i żetelnych odpowiedzi, i właśnie ze względu na to wcale nie mają dużo nabitych postów, bo nie piszą, kiedy nie jest to koniceczne i jest też grupa takich co piszą non stop ale często albo bez sensu albo powielają czjeś opinie itp itd...
Oczywiście nie jest to jakaś sztywna regóła:P ale ja pewnością nie zgodzę się z tym, że jeżeli ktoś ma mnustwo postów to zaraz oznacza, że jego opinia jest warościowasza od kogoś kto ma kilkanaście .... :P ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group