Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Poznań] Warsztaty, spotkanie, cokolwiek..?
Autor Wiadomość
peper50 
Bartłomiej Olejnik


Pomógł: 40 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Lip 2009
Skąd: Radomsko/Częstochowa
Wysłany: 2012-05-23, 23:49   

Możecie nagrać na dyktafon ;d taka lawina wiedzy może się okazać świetnym źródłem wiedzy na tych których tam zabraknie :P ...

Pozdrawiam.
_________________
"Jeżeli chcesz się napić wody
musisz to zrobić sam.
Żaden opis wody
nie zastąpi ci jej."

http://bartlomiejolejnik.blogspot.com
 
 
 
maszlo 
Grzegorz M.


Wiek: 41
Dołączył: 04 Maj 2012
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Wysłany: 2012-05-24, 09:43   

można by zrobić mini poradnik z takiego pokazu, nagrać, wrzucić w internet, dać link do filmu na forum. chętnie bym popatrzył. tylko czy ktoś będzie chciał nagrywać?
 
 
fiedler1 
Wojtek Fiedler

Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2011
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-05-25, 20:36   

Dzieki Wizja za linka :D

w sobote mam zaplanowane male picie :beer: ale mysle ze na kacyku tam zawitam :) kierowca zawsze sie znajdzie !! ! latwo do tego centum ogrodniczego trafic ??

Pozdr.
 
 
wro_bel 
Przemysław Gąsior


Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Sie 2010
Skąd: Rokietnica
Wysłany: 2012-05-27, 14:20   

Byłem dzisiaj w Berberysie na części pokazu dotyczącej podstaw (ogólnie o fizjologii roślin, mieszankach, uprawie) i muszę powiedzieć, że czytanie książek nie odda tego co "wykład" i dyskusja, więc jeżeli ktokolwiek ma możliwość uczestniczenia w takich pokazach to warto.

Niestety na części praktycznej już nie zostałem, bo upał dawał się mojej familii we znaki i mieli już dość spacerowania, ale mam nadzieję, że niedługo znowu jakiś pokaz odbędzie się w Poznaniu lub okolicach.


P.S. Jeżeli ktoś nagrywał dzisiejsze spotkanie (audio lub film) to proszę o wrzucenie na jakiś serwerek :)
Ostatnio zmieniony przez wro_bel 2012-05-27, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wizja 
Norbert


Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 19 Mar 2011
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-05-27, 16:26   

Świetne, fachowe i miłe spotkanie. Faktycznie duża piguła wiedzy praktycznej (siłą rzeczy nie wszystko nagrane w plikach poniżej - 2h z 4h spotkania). Było naprawdę warto, szczególnie z punktu widzenia początkującego, ale z tego co słyszałem bardziej doświadczeni koledzy również dowiedzieli się kilku nowych rzeczy :) Oczywiście miło też było się spotkać na żywo, dzięki i do następnego! ;)

Robert, jeszcze raz WIELKIE dzięki, że poświeciłeś czas na omówienie mojego drzewka i pokazałeś co i jak - bez tego "trochę" bym krążył po omacku :spoko:

Nagrałem kilka momentów "dyktafonem", zawsze coś (mam nadzieję, że Robert nie będzie miał nic przeciwko) ;)

pliki audio (2 godz. 15 min.; 88 mb)

ww. pigułę idę niniejszym popić :beer:
 
 
 
wro_bel 
Przemysław Gąsior


Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Sie 2010
Skąd: Rokietnica
Wysłany: 2012-05-27, 20:45   

Dzięki Norbercie za nagrania.
_________________
Mój blog
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-05-27, 20:50   

Dzięki wielkie. Nie zastąpi to co prawda osobistej obecności ale dostarczy wielu cennych wskazówek. Należy się :beer: i :brawo:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
Olo 
Aleksander S.

Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2012
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-05-27, 23:41   

Byłem, widziałem, słuchałem... Ilość wiedzy przeogromna, tematów mnóstwo, żaden się nie kończy, a każdy łączy się z każdym... Dla mnie, jako początkującego, dużo cennych uwag.
Żaden film na YT, czy jakakolwiek książka nie odda tego co można na żywo zobaczyć, zapytać, dotknąc i zrozumieć.

Wielkie dzięki dla Roberta! Uważam też, że właściciel Berberysa znalazł się, składając ciekawą propozycję :)

A w dodatku mogłem poznać osobiście Armina i odświeżyć "znajomość" z moim dawnym wykładowcą z biochemii :-)

Niestety moja druga połowa gorzej tolerowała dzień po imprezie i musieliśmy troche przed końcem wyjść, ale za to obejrzałem końcówkę GP ;)

Pozdrawiam
 
 
peper50 
Bartłomiej Olejnik


Pomógł: 40 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Lip 2009
Skąd: Radomsko/Częstochowa
Wysłany: 2012-05-28, 02:06   

Dzięki Norbercie za audio ! :)
Pozdrawiam.
_________________
"Jeżeli chcesz się napić wody
musisz to zrobić sam.
Żaden opis wody
nie zastąpi ci jej."

http://bartlomiejolejnik.blogspot.com
 
 
 
fiedler1 
Wojtek Fiedler

Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2011
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-05-28, 12:11   

Pogoda dopisala, humory tez ;) Pan Robert pokazal klase!!! Pan Alfred R. pokazal ladne rosliny ze swojej szkolki roslin :) bylo milo... niestety musialem uciekac przed koncem "obowiazki rodzinne" przed wyjazdem zapytalem Pana Roberta o moja Azalie i dostalem pare odp. na nurtujace mnie pytana za co dziekuje! Padla propozycja spotykania sie co jakis czas w Berberysie... jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
 
 
wro_bel 
Przemysław Gąsior


Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Sie 2010
Skąd: Rokietnica
Wysłany: 2012-05-28, 13:55   

I ja popieram cykliczne spotkania nawet jakby wiązały się z jakąś (oczywiście nie wygórowaną :-D ) opłatą.
_________________
Mój blog
 
 
wizja 
Norbert


Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 19 Mar 2011
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-05-28, 18:18   

Olo napisał/a:
i odświeżyć "znajomość" z moim dawnym wykładowcą z biochemii


"dawno i nieprawda" - mam nadzieję, że nie masz jakichś specjalnie traumatycznych wspomnień :D
_________________
blog.strzelecki.org
 
 
 
armin 
Armin Niewiadomski

Pomógł: 34 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Lis 2007
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-05-28, 19:44   

Dzięki Norbert. Na zakończenie rozmawiałem z właścicielem. Padły konkretne propozycje. Myślę, że warto je rozważyć i omówić w większym gronie. Mam nadzieję, że w Promnie będzie nas więcej.
 
 
JurasM_PL 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 57
Dołączył: 13 Lut 2009
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-05-29, 11:14   

Również chciałem podziękować Norbertowi za zamieszczenie plików audio (szkoda że nie video) oraz Robertowi za udzielanie tak cennych rad i wyjaśnień. Bardzo żałuje że mnie tam nie było, myślę że następnym razem koniecznie muszę pojawić się na takim spotkaniu.
Pozdrawiam i jeszcze raz serdeczne dzięki.
 
 
Olo 
Aleksander S.

Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2012
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-05-30, 09:12   

wizja napisał/a:
Olo napisał/a:
i odświeżyć "znajomość" z moim dawnym wykładowcą z biochemii

"dawno i nieprawda" - mam nadzieję, że nie masz jakichś specjalnie traumatycznych wspomnień :D

Jak widać przeżyłem i jestem w miarę normalny, więc nie było tak źle :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group