Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Komentarze: JAŁOWIEC nr 1
Autor Wiadomość
MArcin-2000
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-29, 12:40   Komentarze: JAŁOWIEC nr 1

Tutaj dyskutujemy na temat historii JAŁOWIEC nr 1 , którą możesz zobaczyć w wątku
"Historia drzewka: JAŁOWIEC nr 1"
Jeśli masz pytania odnośnie wykonanych zabiegów, chcesz coś doradzić lub po prostu skomentować, to jesteś w odpowiednim miejscu.
==========================================================
Ostatnio zmieniony przez Olon 2009-05-05, 16:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2009-05-02, 23:41   

slyszales kiedys o 3d ??
 
 
 
MArcin-2000
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-03, 12:51   

Nawet kilka razy, a dlaczego dałem fotki z każdej strony? Mniej więcej w połowie drzewka odchodziła gałąź ale niestety prawie cała padła, widać małą gałązkę, z której chcę odbudować gałąź. Zmieni to znacznie wygląd i wypełni lukę. Duże gałęzie dolne rozrosną się na boki i myślę że zrobi się pełne 3D. Może Pawle masz jakiś tymczasowy pomysł na dodanie trzeciego wymiaru??
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2009-05-08, 15:48   

ja bym go calkiem inaczej zrobil ale tego nie da sie narysowac ani wytlumaczyc . pojedz pare razy na warsztaty a sam zobaczysz jakie bledy popelniles , i jak powinno wygladac drzewko w 3D
 
 
 
MArcin-2000
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-13, 14:38   

warsztaty odwiedziłbym chętnie...gdyby tylko były w Bydgoszczy, niestety brak mi czasu na wyjazdy :( dlatego korzystam z forum, zaglądam do książek i oglądam foty w internecie. Niektóre rzeczy da się jakoś narysować i wytłumaczyć z innymi jest jak sam mówisz ciężko no ale na forum inaczej się nie da :/ . Post z historią stworzyłem po to, żeby usłyszeć opinie a przede wszystkim mieć jakiś zapis prac bo zdjęcia czasem gdzieś znikają z dysku :) a i terminy w których wykonuje się zabiegi też po czasie się rozmywają. w każdym razie zmierzam do takiego widoku z boku w przeciągu dwóch sezonów tj na jesien 2010 jak na zdjęciu (narazie zieleń tylko w świecie virtualnym) . Co ty Pawle na takei 3D? Patrząc na oryginał mam 100% pewności że wyjdzie....tylko nie wiem czy już za rok....
Ostatnio zmieniony przez MArcin-2000 2009-05-13, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
viopola 
wiola p.

Pomogła: 3 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 13 Lut 2009
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 2009-05-13, 17:45   

MArcin-2000 napisał/a:
warsztaty odwiedziłbym chętnie...gdyby tylko były w Bydgoszczy
i tu sie z Tobą zgadzam - nie ma warsztatów w kujawsko-pomorskim,o Bydgoszczy to chyba wogóle nie ma co marzyć, zos taje nam forum ,zapraszam do działu nasze kolekcje - chciałabym usłuszec wasze opinie o moich" wypocinach"- naprawde sie starałam :oops:
Ostatnio zmieniony przez viopola 2009-05-13, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2009-05-22, 18:18   

szczerze mowiac ja tez moge pomarzyc o warsztatach na podkarpaciu ale na wojewodztwie swiat sie nie konczy , bylem juz w warszawie na warsztatach 3 razy i naprawde oplacalo mi sie jecfhac cala noc by wziac udzial w warsztatach . juz po pierwszych zmienilem nastawienie co do drzewek i ich formowania , wiec naprawde polecam sie skusic na wyjazd . Marcin co do twojego drzewka tzn twojego virta to pozbyl bym sie na pewno 2 dolnych galazek a nad trzecia od dolu bym sie zastanawial ale tak szczerze nie moge nic wiecej powiedziec bo niestety nie wiem co drzewko ma w sobie co mozna by bylo zminic a co przeformowac , niestety ale takie sa wlasnie rady uzasadnione jedynie na fotografi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group