Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy bonsai może się znudzić ???
Autor Wiadomość
Ziom15
Gość
Wysłany: 2006-07-31, 18:09   Czy bonsai może się znudzić ???

( Wątek z 15.09.2005, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą ).

Nie wiem dlaczego ale chyba moje zinteresowanie bonsai maleje, zaczynam coraz mniej tym interesować.Czy to jest jakiś okres w którym nie interesujesz się bonsai, i po jakimś czasie znów przychodzi wena na bonsai.Co byście powiedzieli?
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-31, 18:09   

Ziomu

Nie ma chyba takiego zajęcia na świecie , które by się chwilowo nie znudziło nawet najbardziej gorliwemu hobbyście. Najlepiej wtedy zająć się czymś innym i poczekać aż znów najdzie Cię ochota na zaglębianie się w temacie. Róznie to z ludźmi bywa. Jednemu wystarczy tydzień , innemu 8 lat ( np. mnie ) aby zainteresowanie odżyło. Jakkolwiek by było w twoim przypadku , napewno niczego nie rób na siłę bo tylko pogorszysz sytuację. Gdyby to był naprawdę koniec przygody , to przecierz nie pytałbyś sam siebie " dlaczego mnie to juz nie rajcuje ?? ?" tylko postawiłbys kreskę i zajął się czyms innym.

Powodzenia.
:-)
 
 
Rafio17
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-31, 18:10   

Ja tez tak mam co jakis czas. Ale pozniej znowu napada mnie chec "pogrzebania" przy drzewku. Najczesciej bym przestal sie tym zajmowac gdy przy drzewku "nic sie nie dzieje". Pozniej od nowa. I tak do usranej smierci. Za przeproszeniem. Powodzenia zycze
:-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group