Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
tanie doniczki
Autor Wiadomość
manieksss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-11, 12:26   tanie doniczki

Właśnie zabieram się za skompletowanie doniczek do moich przyszłych bonsai, jednak to co mi przeszkadza to ich duża cena. Może przesadzam ale jeśli chce się kupić, nawet stosunkowo tanie, donice na allegro to po doliczeniu kosztu przesyłki cała inwestycja przestaje się opłacać :-(

Jeśli ktoś zna jakiś sklep w Warszawie gdzie za normalne pieniądze można dostać takie artykuły to proszę o informacje :-)
 
 
S. Smolińska
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-11, 15:27   

Na pewno na Połczyńskiej w Japońskich Ogrodach Bonsai dostaniesz doniczki, ceny bardzo różne, no ale nie jest to w sumie tanie hobby, więc raczej nastaw się na te wyższe. Moje doniczki kupuję najczęściej okazyjnie, w różnych kwiaciarniach i sklepikach, gdzie czasem nie wiedzą, co sprzedają, więc i ceny są niższe. Czasami też coś się trafi na targach ze starociami i używanymi rzeczami z Niemiec, tam już ceny powalają - doniczka do mame 2-5 zł :mrgreen: . Kilka kupiłam od znajomych forumowiczów, na Allegro raczej rozglądam się za używanymi bo tańsze. Więc głowa do góry i kombinuj, w końcu zawsze można się czymś powymieniać.
 
 
manieksss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-14, 12:46   

Dziękuje bardzo za informację, muszę tam zajrzeć :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group