Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty .... ?? :)
Autor Wiadomość
carol1 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Skąd: Knurów
Wysłany: 2008-03-31, 16:45   

U mnie pogoda w końcu piękna, wszystko już rusza (liściaki i iglaki), ale słońce mnie dziś zaskoczyło swoją siłą i... ugotowały się moje ukorzeniane azalie... :(
 
 
EnDiK 
Rafał Andrys


Pomógł: 24 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Piaski Woj.Lubelskie
Wysłany: 2008-04-02, 20:37   

nie wiem jak u was. Ale u mnie coś wszystko powoli rusza. A może tak mi się tylko wydaje, że powoli bo jestem w gorącej wodzie kąpany. :-P Tylko klony i buki już prawie mają liście a reszta śpi. Echhhhhhhhhh...............
 
 
 
esbart
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-02, 20:44   

I wychodzi na to, że pomimo pięknej pogody u mnie (w czasie, gdy u Was był śnieg) moje rośliny nadal śpią... No powiedzmy wystawiły łeb spod kołdry, ale "...jeszcze 5 minut" :lol: ;-)
Ostatnio zmieniony przez esbart 2008-04-02, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Guldan
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-07, 20:54   

u mnie brzoza yamadori jeszcze lisci jako takich nie ma ale rozwija sie, czyli zyje co mnie dziwi po tym jak ja wykapalem ;)

klon palmowy niesmialo sie rusza, fajnie ze cos sie na nim dzieje bo balem sie co i jak bedzie z podlozem jakie mu dalem.

gruba galaz owego klona, ktora po ucieciu z glupa franz wsadzilem do wody tez sie rozwija. pojawil sie dosc dlugi ped (ok 8 cm) z dwoma w pelni rozwinietymi liscmi, do tego juz pojawiaja sie nastepne i jest dosc duzo pakow i malych pedow. dobrze byloby go zaszczepic na jakims klonie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group