Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: szef
2008-01-14, 20:29
Nie wiedziałem gdzie zamieścić ten post.
Autor Wiadomość
slowikp 
Paweł Słowikowski

Pomógł: 28 razy
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lip 2007
Skąd: Bońki k\Płońska
Wysłany: 2008-01-14, 11:54   Nie wiedziałem gdzie zamieścić ten post.

Też jestem początkujący w sztuce bonsai, od niedawna wchodzę na te forum nawet odważyłem się napisać jakiś post gdzie mnie poparli, ale czy codziennie trzeba czytać o tym że listek spadł z drzewka, niestety zima i liście spadają. Jak czytam "kupiłem" "dostałem" i co dalej a może parę książek może jakieś podstawy. Kupić za dwie dychy bo ładne ( dwie dychy dwie paczki fajek) a co potem, to jak z psem dziecku się podobał to wziąłem a w lecie do lasu. Kurde coś nie tak. Tak samo z forumowiczami ze dwa miesiące temu był ................. zadawał sto pytań na sekunde a teraz ekspert . LUDZISKA OPANUJCIE SIĘ
POZDRAWIAM

[Admin] : to jest chyba odpowiedni dział.
Ostatnio zmieniony przez szef 2008-01-14, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kanik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-14, 11:58   

Niby tak.. xD

a co do fajek to kupisz 3 paczki i Ci na piwo zostanie :D
 
 
00seba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-14, 15:56   

slowikp, masz całkowitą rację ale z tym nie wygrasz, szczególnie gdy na forum można bez przeszkód nawet bez rejestracji pisać posty, taka już bolączka for internetowych, większość ludzi najpierw pyta potem czyta
Ostatnio zmieniony przez 00seba 2008-01-14, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ogrodnik 
Michał Krzyścin


Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lis 2006
Skąd: Knurów k. Gliwic
Wysłany: 2008-01-14, 16:35   

I tu się mylisz Sebastianie, bo na naszym forum bez rejestracji nic nie napiszesz :p
_________________
www.mojerosliny.prv.pl
 
 
 
wally
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-14, 17:55   

Pomagam prowadzic inne forum tematyczne i uwiez mi ze to co dzieje sie tutaj to wersal.

A ze niektorym ludziom niechce sie szukac, czytac, porownywac, lepsza jest latwa papka informacyjna ktora ktos poda na tacy
Takie osoby traktuja bonsai jako chwilowa fascynacje i z pewnoscia dlugo sie na niej nie zatrzymaja, tutaj ciezko przejsc na skroty nawet kupujac gotowe duze drzewko. A ze po dwoch miesiacach juz ekspert? niektorzy szybko sie ucza :)

Admin: post skrócony o treści nie na temat.
Ostatnio zmieniony przez szef 2008-01-14, 23:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
00seba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-14, 22:54   

ogrodnik, tu akurat byka walnąłem bo kiedyś chyba tak było, chodzi mi o to że powinno się wprowadzić coś więcej , poruszałem juz ten temat gdzieś przy okazji innej dyskusji, ponadto przydało by się żeby administrator tego forum robił lepszy pożytek ze śmietnika, bo już coraz to trudniej nowym będzie tutaj cokolwiek znaleźć prócz sterty postów z idiotycznymi pytaniami. ja sam jakiś czas temu miałem już dać sobie spokój z tym forum , ale przyszła zima ;) nuda nie ma co robić to i czasem na śmieszne posty można odpisać
 
 
slowikp 
Paweł Słowikowski

Pomógł: 28 razy
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lip 2007
Skąd: Bońki k\Płońska
Wysłany: 2008-01-16, 09:37   

Dzięki za umieszczenie tego postu w odpowiednim miejscu, ale przeoczyłem ten dział, i pewnie każdy początkujący "przeoczy" go. Jak sie nie chce czytać, szukać postów o dbaniu o drzewko to poco o sprawach forum.
_________________
LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group