Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co to za gatunek ? (klon palmowy)
Autor Wiadomość
robertinho
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-26, 19:57   Co to za gatunek ? (klon palmowy)

Podpinam się pod inny temat, żeby nie robić śmietnika niepotrzebnego. Znalazłem w necie zdjęcie Bonsai, które bardzo mi się spodobało i ogólnie myślę nad wyhodowaniem własnego drzewka od podstaw z nasion. Pytanie oczywiste, jaki to gatunek? :>


ADMIN jr: No i właśnie w taki sposób go robisz (ten śmietnik).
WAŻNE DLA WSZYSTKICH !! !
W kwestii forumowego porządku, chodzi przede wszystkim o to aby szukający konkretnej informacji, po wpisaniu słowa kluczowego, znalazł wątki monotematyczne, zawierające wpisane słowo kluczowe, a nie dyskusje o wielu sprawach naraz, które skutecznie zniechęcą go do przedzierania się przez takie wątki i wyłuskiwania tego co chciał znaleźć. W mod teamie przyjęliśmy następującą zasadę, której usiłujemy się trzymać: w każdym wątku omawiane jest jedno zagadnienie. W przypadku wątków dotyczących konkretnego drzewka - tylko to jedno drzewko. Do wątków podczepiamy się tylko i wyłącznie wtedy gdy chcemy DOPYTAĆ o jakiś szczegół ściśle związany z poruszanym tematem, a w przypadku wątku z konkretnym drzewkiem - DOPYTAĆ, o coś związanego z tym konkretnym drzewkiem.


Ostatnio zmieniony przez szef 2010-01-27, 22:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2007-12-26, 20:26   

Klon palmowy (Acer palmatum).
Jest masa odmian. Ta mi wygląda na 'DESHOJO' jednak ciężko tu o 100% tową pewność.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group