Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie :)
Autor Wiadomość
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 20:02   Witajcie :)

(Wątek z 19.01.2005, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą).

Cześć wszystkim :-)
Chciałem sie przedewszystkim przywitać z wszystkimi!Mam na imie Przemek i jestem z Siedlec
Od niedawna zaczołem sie interesować sztuką bonsai :-)

No i zaczynam otwierać własą kolekcje

Wiec skorzystałem z uprzejmości Admina tej strony - Roberta i załozyłem konto :-)

Widze ze jest tu pare osób,które udzielają dużo dobrch wskazówek - które napewno mi pomogą! :mrgreen:
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-14, 20:05   

WELCOME WHITE_MTB :lol:

Cieszymy się że zasiliłeś nasze skromne jak dotychczas grono.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-07-14, 20:06   

Witamy!

Bardzo się cieszymy, że dołączyłeś do stałych bywalców tego forum i że już rozpocząłeś nowe wątki. Zyczę miłych dyskusji! :-D
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 20:08   

No wiec!

jako juz stały forumowicz

piszący troche na tym forum od jakiegoś czasu

chciałem podziekować osobą -dzieki którym nabyłem olbrzymiego doswiadczenia (mam nadzieje ze wiecie ze to do was)

Aniu Bolasie Olonie Szefie

no a także zachecić -do podejmowania wyzwań -jakimi jest drzewko bonsai -oraz dzielenie się doswiadczeniami -oraz szukaniu pomocy

chciałem też przywitać <b> wszystkich nowych</b> użytkowników(sorki szefie ze sie rozporządzam)
ale widze ze od pewnego czasu nas przybywa -mam nadzieje ze nie na chwile nie na dwie -tylko jakis dłuzszy czas
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 20:11   

postanowilem się i ja przedstawić :-) nazywam się Marcin jestem również z Siedlec i trenuje w siedleckim klubie karate kyokushin :-> akurat (całkowicie przpadkiem) natknelem sie white'a posta ze jest z Siedlec i akurat mieszka na tej samej ulicy :mrgreen: i nawet mamy dzialki obok :-D a wczesniej wogole sie nie znalismy :->

a i jestem bardzo malutki bo dopiero w maju koncze pietnache :-D
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-14, 20:15   

Zupełnie nie myślałem że się też przedstawię.

Mam na imię Olon i mieszkam w Mieszku.

A czy Wy wiecie , że można mnie też znaleźć w necie ?

Drzewka ponzaj wogóle mnie nie interesują. Same sobie rosną na balkonie i tyle. Jak się wprowadzałem to już tu były. Rosły sobie w tej ziemi na balkonie , która chyba wzięła się z nie sprzątanych przez właściciela spadających liści GRABU. No cóż ja też nie przepadam za GRABIENIEM liści.

Mam obecnie 150 lat i jestem jeszcze zielony
( inni marsjanie już w takim wieku nie są ... )

Pozdrawiam wszystkich z Mieszka i okolic ( nazw okolic nie będę tutaj wymieniał bo nie wypada ).

Jak ktoś z Was będzie kiedyś w Mieszku ... TO NIECH MNIE NIE ODWIEDZA !! ! Mam juz dość obcych nachodzących mnie w domu i pytających czy to ja jestem Olon !

No to Narazie !
Kupcie se bazie !

Nie! Nie wiem czy z bazi można zrobić PONZAJ!!!


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S.
No co ? Pośmiać się nie wolno ?
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 20:17   

A tam Ty sie z wszystkiego smiejesz :-P

a ja poprostu myslałem ze to kulturalne -sie przedstawić i "powiedzieć 3 słowa dla ojca prowadzącego"


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez White_mtb 2006-07-14, 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-14, 20:18   

White

Poczytaj wszystkie moje 270 postów , a sam się przekonasz że w 90 % jestem śmiertelnie poważny i szczeże zaangażowany. Czasami człowiek musi też pokazać inną stronę , bo inaczej wezmą go za jakiegoś mruka , a ja tego bym nie chciał.

Uśmiechnij się White !!
Życie ne jest takie do d... jak sie wydaje !

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 20:20   

Z tego co wiem to wszyscy sie tu jakos angażujemy - i staramy sie zeby te forum stanowiło nasz "dom"-gdzie mozemy znaleść spokój i ukojenie :->

a co do żartw -uwielbiam ludzi z poczuciem humoru - bo sam wiem ze mam wielkie -i potrafie z wszystkiego zażartować :-P

ale jakos ostatnio wszyscy wymagają odemnie powagi :-( i to mnie troche przytłacza ze musze udawać -ze wszystko jest ok
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-14, 20:23   

No widzisz White

A ja Cię proszę żebyś się uśmiechnął.
Wiesz. Widzę nader często jak ludzie łączą pojęcie dorosłości z trzymaniem wiecznej powagi. Ci sami ludzie są zupełnie nieodpowiedzialni , niesłowni , niepunktualni nietolerancyjni i niestali. Czy tych ludzi naprawdę można nazywać dorosłymi ?? ?
Wątpię. Tak więc ja Ci mówię - uśmiech na twarz i nie przejmuj się radami typu: "spoważniej kolego" , bo ci co to mówią często sami niewiedzą co to znaczy :lol: .

No i seria uśmieszków specjalnie dla Ciebie:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D :-D

P.S.
Przepraszam za odejście od tematu , ale trzeba było pomóc koledze w jego "dołku". :cry:
 
 
AnnaDorota
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 20:24   

White - a czy myśmy kiedykolwiek wymagali od Ciebie powagi?! ;-)
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 20:27   

no dobra przekonaliscie mnie :-P



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
Narrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 20:33   

hej!!! wkoncu sie zarejestrowałem na poczatku chcialem wszystkich przywitac i przeprosic. Na codzien nie kozystam z forum wiec te jest moim pierwszym na które wchodze i które mnie zaciekawilo. Wiem ze zdażylem juz zdenerwowac niejednego urzytkownika tym ze zadaje takie pytania które juz kiedys były, lecz naprawde dopiero sie wrabiam w te forum i postanawiam sie poprawić.
Co do drzewek -przed zakupem duzo czytalem o tej sztuce i co nieco juz wiem, czytam dalej i bedzie mi bardzo milo jak bede mógł komós pomóc swoja wiedzą. Co do mapki, chciałbym sie na niej znaleść lecz nie wiem czy moja wiedza jest wystarczająca duza aby tam być... aha mam taka kamerke internetowa z której wychodzą słabe zdjecia <jakosc słaba> czy takie fotki byly by wystarczajace ?? ?? i ile trzeba chodowac drzewko zeby znalesc sie na mapce widzialem ze ktoś jest z Rudy Śl to nie daleko mnie Ale sie rozpisalem ... mam nadzieje ze moje postepy bedą w miare dobre i ze sie odnajde w tym środowisku. Pozdrawiam

Witam wszytkich ;-) witam jako juz zarejestrowany uzytkownik :-D mam nadzieje ze sie odnajde w tym srodowisku i ze sie dogadam z urzytkownikami :-D sztuką bon sai zaczalem sie interesowac od wiosny tego roku, duzo juz czytalem na ten temat ale wiem ze to nadal malo dlatego jestem na tym forum :-> jak zrobie cos zle to pisac bo na codzien nie uzywalem forym zadnego :-P moze sie kiedys naucze :-P do zobaczenia i licze na dobra współprace ;-)

MOD: Po małym sprostowaniu Narrow dopisał:

No i juz na poczatku walnałem gafe :-/ szef wrzucił mojego posta tutaj a ja go szukalem i myslalem ze sie nie zapisal i napisalem nowy :-/ no ale mysle ze sie nic nie stalo :-P na bledach sie czlowiek uczy:P sorki za klopot i do zoobaczenia ;-)
Ostatnio zmieniony przez 2006-07-14, 21:01, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-14, 21:03   

Witamy w gronie Narrow.

Jak sam piszesz , dużo czytałeś o bonsai. To dobrze. Teraz kolej na praktykę, w której nasze forum pomoże ci przebrnac przez trudniejsze tematy. Myśłę że zdajesz sobie jednak sprawę , że im więcej sam dojdziesz , tym lepiej dla Ciebie , ponieważ to osobista praktyka czyni mistrza , a nie bezkrytyczne wykonywanie czyichś wskazówek. Tak więc moja pierwsza rada dla Ciebie : jak najwięcej samodzielności w podejmowaniu działań związanych z hodowlą bonsai , nie bój się działać , a w sytuacjach krytycznych podyskutuj z nami lub przeszukaj zasoby naszego forum (taraz po zarejestrowaniu masz dostęp do forumowej przeglądarki. W górnym menu).

Zdjęcia mile widziane , jednak musi być coś na nich widać. Możesz mieć kiepski sprzęt a i tak zrobić dobrą fotkę. Koniecznie poczytaj dzial fotografowanie , na stronie szefa (banner na górze strony forum , po lewej , wystarczy kliknąc , a potem wybrać z lewego menu na stronie szefa "fotografowanie bonsai"). Szczegółnei ważen jest oświetlenie i odpowiednia odległość oraz kąt.

To narazie tyle
;-)
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 21:07   

nie przejmuj sie Narrow - ja juz jestem zgryźliwy -i cieżko mnie zadowolić :-D :-D :-D (żartowalem) :-D :-D :-D


dobrze zrobiłes ze sie zarejestrowałeś -teraz wiemy -ze zasilisz nasze szeregi na dłuzej

co do wiedzy -popieram Olona -nie ma jak to zdobywanie dzień po dniu wiedzy ,doświadczeni -nabieraniu dorosłości w swoim hobby ,pasji

zawsze Ci pomożemy -zapewne jesteś młody ,kiedyś tez tak pisałem (chaotycznie) -dlatego czasami nie wiemy o co Ci dokładnie chodzi -bo piszesz raz o jednym a zaraz drugie -spokojnie ,pomyśl i dopiero napisz (wiesz ze to od Ciebie tez duzo zalezy?im dokładniejsze pytanie i precyzyjniejsze -tym taka sama ospowiedz)

co do zdjec i drzewek (starszyzna tu rządzi -ja sie nie wtrącam -musze spaść (jakąś odzywką moje kurdupelki) i moze dopiero je pokaże)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group