Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: szef
2007-09-07, 15:59
zastrzelony
Autor Wiadomość
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-09-07, 01:02   zastrzelony

No nie wytrzymam normalnie. :evil:

forum Kamcia wyraźnie nie lubi naszego (albo tylko mnie), wczoraj przez przypadek trafiłem na wątek w którym kilku uzytkowników (głównie byli to uzytkownicy usunieci z naszego forum), tłumaczyli dlaczego juz u nas nie są. Niestety mocno mijali sie z prawdą, więc sprostowałem, wyjaśniając że polecieli za brak kultury lub na własne zyczenie.
I co? Wątek który wisiał kilka miesięcy nagle w ciągu jednego dnia znika, nie zachaczając nawet o kompostownik.

Wielu z Was siedzi tam częściej niż ja, może wiecie skąd ta niechęć do naszego forum, ewentualnie mojej osoby? Jestem mega cierpliwym człowiekiem, ale bardzo nie lubie takiego zachowania (a to niestety nie pierwsza sytuacja). Jak tak dalej pójdzie, to bonsaisci w Polsce zawsze będą podzieleni, a może tak musi być...
 
 
AnnaDorota
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 08:38   

Drogi Szefie,

To JA zaproponowałam usunięcie całego wątku z forum Kamcia. Zaproponowałam też usuwanie wszystkich podobnych wątków w przyszłości. Nie ze względu na TWÓJ post, ale dlatego, ze zaczeła odżywać pyskówka.
Trudno będzie chyba posądzić mnie o nielubienie twojego forum czy ciebie szczególnie, co?

Po prostu, jak wiemy z przeszłości, żadna taka pyskówka nie skutkuje sensownymi rozwiązaniami, czy dyskusją - to tylko naparzanie się kolejnymi niezrozumiałymi dla mnie epitetami, postami bez sensu.
Coraz bardziej tu widać brak sensownego moderatora: jak masz chwasty w doniczkach z bonsai to z nimi dyskutujesz,, pozwalasz żeby sobie rosły swobodnie, czy wyrywasz? Tak też należałoby postąpić z niektórymi postami. Zwłaszcza teraz, kiedy forum jest zalewane "dobrymi radami" 10- i 12 latków... Co do zachowania Przemka- White'a, to chyba każdy rozsądny człowiek wie co sądzić o takich podchodach, nie należy ludzi do tego zachęcać odpowiadaniem na każdą zaczepkę, tylko usunąć post i tyle.

Olon świadkiem, że zawsze byłam za łączeniem różnych grup: bez znaczenia kto z czyjego forum, z jakiej bonsaiowej szkoły, z jakiego miasta... Dobrze się to sprawdzało zarówno na forum Kamcia, jak i na spotkaniach w Katowicach czy Sosnowcu.
I nie chcę, żeby forum Kamcia zamieniło się w śmietnik, w kórym bez końca obrabia się "a bo on jest nieco nierozgarnięty, nic nie wie i ma wszy jak bobry". Nie taki był cel forum.
I dlatego nawet jeśli sam Święty Mikołaj napisze post w podobnym tonie i w podobnym celu, też będę prosić moich kolegów żebyśmy go usunęli. Mimo że osobiście nie mam nic przeciwko sympatycznemu Świętemu.
Ostatnio zmieniony przez AnnaDorota 2007-09-07, 10:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fidelpatcha 

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2007-09-07, 08:58   

Robercie dla wyjaśnienia jeszcze ja się wypowiem. Moim dziełem było nieopatrzne założenie tematu, o którym piszesz. Założone było jako ciekawostka (odciągi ze spinaczy), a doszło do krytyki całego forum - nie taki był zamiar. Również ja usunąłem ten temat. Świadomie bez kompostownika, by niepotrzebnie nie rozpalał niepotrzebnych emocji. Może nie wiesz, ale w odpowiedzi na Twój post wyjaśniający, pojawiła się dość nieprzyjemna zaczepka, którą to postanowiliśmy szybko usunąć. Zgadzam się z AnnąDorotą co do zapobiegania pyskówkom i uwierz, że jako moderator postaram się zapobiec w przyszłości takim atakom na forum Kamcia. Usunięcie tego tematu nie było więc żadnym atakiem na Ciebie, tylko działaniem mającym na celu, utrzymanie porządku i dobrego tonu forum.
_________________
Damian S.
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-09-07, 15:59   

Ok, rozumiem. Nie było moim celem rozpoczynanie dyskusji na nowo w tamtym wątku, tylko sprostowanie nieprawdziwych informacji, dlatego nie odpowiedziałem na kolejny post Przemka.
Przykro mi tylko, że temat wcześniej nie został usuniety, wszyscy wiemy że powody podawane przez byłych już , naszych forumowiczów mijały sie z prawdą co stawiało nasze forum w złym świetle.
Sprawe uważam za wyjaśnioną i zamykam temat zanim przyuważą go "goście".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group