Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jak dojechac ??
Autor Wiadomość
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-08-14, 18:37   jak dojechac ??

temat jest bardziej skierowany do osób mieszkających w rzeszowie chodzi mi o to jak dostac do
Leroy Merlin
Krasne 20A
36-007 Krasne k. Rzeszowa
jadąc spod przystanku autobusowego koło PKP jakim MKs-em można sie tam dostać jaki numer autobusu ??
 
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-15, 14:54   

bedziesz jechac z jaroslawia?? to wysiadz sobie po drodze na przystanku kolo reroy bedziesz widzial jak. nie musisz nadrabiac wysiadasz po drodze jakies 15 kilometrow za lancute. bedziesz widzial
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-08-15, 17:10   

tak będe jechał od jarosławia ale nie autobusem tylko pociągiem i nie wiem jak dojechac od przystanku autobusowego spod PKP ale dzięki za pomoc jadę jutro i jakos sie tam kogos popytam jak i co może dojadę jeszcze raz dzięki za pomoc :spoko:
 
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-16, 20:06   

niedaleko pkp jest pks na pewno znajdziesz bo to rzut beretem:) i wsiadasz w autobus ktory kieruje sie do łańcuta i zaraz za rzeszowem wysiadasz kolo auchana a po drodze mozesz na lwowskiej wstapic do mnie do pracy kiedy bedziesz jechac moze sie spotkamy i pogadamy troche? moj nr koma 889989043 odezwij sie o ktorej bedziesz w rzeszowie
Ostatnio zmieniony przez lasek 2007-08-16, 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-08-17, 18:01   

rzeszów troche znam a jeśli chodzi o postój u Ciebie to wielkie dzięki ale byłem w rzeszowie wczoraj i w LM tez byłem bo tak się złożyło że wracałem autem z rzeszowa i wstąpiłem ale wielkie dzięki za pomc i za zaproszenie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group