Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
czy jest tu ktos z okolic szczecinka??
Autor Wiadomość
hofiec
Gość
  Wysłany: 2007-07-10, 14:45   czy jest tu ktos z okolic szczecinka??

Mamm pytanko : czy jest na tym forum lub czy ktos zna osobe z okolic Szczecinka (zachodniopom.) kto muglby mnie podszkolic w formowaniu itp ogulnie w tej wspanialej sztuce:)
Jesli tak to prosze o kontakt najlepiej GG - 1517707 :!: :!: :!: :!:
pozdro :!: :beer:
 
 
hofiec
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-10, 17:36   

noo napewno nikogo z tąd nie ma tzn tak powiat szczecinecki:) kto by sie na tym znal i chcialby sie podzielic swoją wiedzą
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-07-10, 19:05   

nie przejmoj sie nie jestes sam w mojej okolicy tez nikogo takiego nie ma tzn moze i jest ale ja nie wiem o jego istnieniu do najblizszego mam jakies 35 km minimum ( do Łańcuta ) i wszystkiego sie ucze sam jak narazie :P :P
 
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2007-07-10, 22:57   

Troszkę mi Was szkoda , jeśli ogranicza kogoś 30 , czy 70 km , to nie ma o czym rozmawiać :roll: ;/ :cry: :lol:
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-11, 06:12   

Jak by mnie dzieliło 30 km od jakis warsztatów lub wystawy (od obojetnie czego związanegoz bonsai):D to bym dobiegł :P
Ostatnio zmieniony przez mateoosh 2007-07-11, 06:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-07-11, 13:01   

jak by chodzilo o warsztaty czy wystawe to bym przebiegl i 50 km :lol: ale mi chodzilo o to ze do najblizszej osoby mam 35 km ktora zajmuje sie ta sztuka ale nie urzadza zadnych warsztatow nie wiem skad wyscie te warsztaty wzieli
 
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2007-07-11, 22:38   

Takie małe warsztaty , to każde spotkanie z osobą posiadającą większą wiedzę od Ciebie , ja swego czasu stawałem na głowie by tylko 1 godzinkę pogadać z Włodkiem Pietraszko , jak tylko dowiedziałem się że będzie na Polagrze w Poznaniu , potem spotykałem się dość często z Robertem Błądkiem i Panem Rysiem Broniszem i to nie zawsze odbywało się u któregoś z nich , dzięki uprzejmości P. Rysia zajechali oni kilka razy do mnie i im właśnie zawdzięczam najwięcej :roll: :-) :-D ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
Ostatnio zmieniony przez Jacek Grzelak 2007-07-11, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-07-12, 11:25   

powiem tak Panie Jacku kiedys na pewno sie z kims umowie albo wkrece sie gdzies na jakies warsztaty ale musze poczekac bo im jest sie starszym tym latwiej to przychodzi no i mozena podjechac samochodem a nie tluc sie w pociagach i autobusach :-) ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group