To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy forum "Przyjaciół Bonsai" - Bonsai Friend World Cup 2006

Anonymous - 2006-07-13, 22:26
Temat postu: Bonsai Friend World Cup 2006
( Wątek z 13.05.2006, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą ).

Wpadłem na pomysł, może zorganizować (na forum)Bonsaiowe Igrzyska 2006, podczas których by się wybrało THE BEST BONSAI z bonsaiów bonsaiowców z forum...

:-)

Anonymous - 2006-07-13, 22:27

to niezły pomysł przyznam się szczerze!Sam nad tym myślałem -ale bałem sie napisać (bo ostatnio nikt fotek nie wkleja)-dopiero teraz sie odważamy

Myślałem nad wystawą troche inną niż "najładniejsze bonsai " -z tych które mamy -bo wiemy mniej wiecej kto jakie drzewka ma (o ile je wystawił na mapce -moze by ktoś do niej dołączył albo zaktualizował foty?dodał nowe?), ale myślałem nad taką wystawią np najlepiej uformowane bonsai w tym roku - fotka przed formowaniem i zaraz po nim?

:-P

Anonymous - 2006-07-13, 22:28

Też dobre :-D
Jacek Grzelak - 2006-07-13, 22:29

No ja bym miał problem... które wybrać :-P
Anonymous - 2006-07-13, 22:32

kazdy by mógł oddać głos -są dostępne ankiety darmowe :-D

( no... rzeczywiście . teraz juz są , ale te o których wspominal white ? ... :shock: Ich poprawne działanie pozostwało wciąż w sferze marzeń. :-P )

Anonymous - 2006-07-13, 22:35

Szkoda, że na tym forum jest tak mało osób doświadczonych(Jacek nie będzie miał konkurencji).
:-(

( ...taaaa... mało tu fachowców. Musi byc jakiś powód. Jedno jest pewne : jeśli była nim do tej pory drętwota oprogramowania forum, to teraz zaleje nas chyba "fala" mistrzów bonsai :-P ... Zaparaszamy, Welcome, Pozdrliawiajem :-D )

Anonymous - 2006-07-13, 22:37

No to wprowadzimy ograniczenia -- specjalnie dla niego!!!
:-P

Anonymous - 2006-07-13, 22:38

Myśle ze by miał - i to spore - bo znaleśc materiał dobry kazde moze - jezeli mówimy o 1 formowaniu
:-)

Jacek Grzelak - 2006-07-13, 22:39

Jednak odpowiednio go przygotować - to wymaga wiele pracy , czasu i doświadczenia , ponadto i pierwsze formowanie , jeśli jest trafione to wychodzi dobre bonsai , jednak jeśli nie to kicha , a tak na marginesie White , widziałeś mojego "Pijącego Smoka " , on jest właśnie po pierwszym formowanku , to fakt że jest to roślina z zeszłego roku , ale to formowanie wypaliło...

:-P

Anonymous - 2006-07-13, 22:40

Widziałem Jacku widziałem -tez tak myśle ze wypaliło jego formowanie - ale dużą role odegrało też to -iż było z czego wybrać bo materialik jak znalazł + doświadczenie

ja np mam fajnego modrzewia 12-15 letniego - był pieknie zarośniety - odrutowałem go ,przyciąłem ale wiesz co mnie w nim wykańcza?to ze te gałązki główne nie są rozrośniete na boki(były rozrośniete dopiero na kańcach -a jak wiadomo skracałem je i to sporo) - dopiero teraz wypuszczają boczne małe gałązki

Anonymous - 2006-07-13, 22:40

Spieszy ci się z tym modrzewiem do Książa w 2007.
Poczekasz a wyrosną.
:-)

Anonymous - 2006-07-13, 22:41

A tam Książ 2007 - ja myslałem o tym roku - warszawa 25-28 sierpień :-P

a tak poważnie -oczywiscie ze mi sie nie śpieszy - tyle ze sie martwie o tego staruszka bo był w niektórych miejscach podniszczony - ale zchodzimy z tematu - to jak robimy jakies wystawy? albo cos w tym stylu? czy znowu usłysze że nie macie chęci,czasu,aparatów itp itd :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group