Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ilość czy jakość?
Autor Wiadomość
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 21:16   Ilość czy jakość?

Modziki... wiemy co sie dzieje na tym forum, nuda, nuda i jeszcze raz nuda... nie ma o czym pogadac, czasem Jacek zalozy jakis fajny wątek ,w ktorym mozna podyskutowac...
.. Jest taka mała zwarta grupka.. Szef, Olon, Qbik, White, Jacek, Patryk, Cinek... czasem ruszcie sie z zalozeniem jakiegos ciekawego tematu, w ktorym mozna pogadac NA POZIOMIE... ROZUMIEM, brak czasu ,ale te 10 minut dziennie mozecie poswiecic... Ruszyc te forum troche... jak bedziemy siedziec w tematach moj wiaz umiera , to z czasem bedziemy rzygac na te forum... takie są fakty... mozecie mi probowac zamykac gębe ,ale ja sie nie zamkne. Kiedys byla mala grupka, i fajnie sie gadalo.. A teraz co sie robi? nie zrozumcie mnie źle, oczywiscie nowi uzytkowni są potrzebni ,ale bez przesady... Takie tematy powinny byc likwidowane, albo poprostu uzytkownikow trza upominac...

APEL : Ruszcie sie troche, zima idzie... zanudzimy sie na smierc....
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 21:26   

Nie zanudzimy się, nie zanudzimy!

Ja znam prosty sposób na posty małej wagi - odpisać jednorazowo - a z tego co widze to jedna osoba odpisze a 10 kolejnych pisze "Zgadzam się z Jackiem" "Zgadzam się z Olonem" "Nie zgadzam się z GohanSem" :P

Są fora bardziej aktywne i mniej aktywne - są fora dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Mnie to też drażni że tu cały śmietnik się zrzuca -ale gdzieś Ci ludzie muszą być i szukać pomocy jak my kiedyś - alternatywą jest zmuszanie tych osób do szukania czegokolwiek - bo większość już tu jest (i chyba mało kto nas zaskoczy -chyba że jakiś temat z pietruszką i szałwią :help: )

Ja tam się wyciszam - zaczynam medytować i przeczekać całe te zło.
Patryk widze specjalista w każdej dziedzinie - niech sie teraz wykazuje 8-)

P.S. nuda motywuje jeżeli jesteś aktywny i nie pozwolisz aby czas nie uciekał tak szybko bo jest bardzo cenny - po prostru weźmiesz sie za drzewka i inne sprawy. - Mam nadzieje że i tak ze mną bedzie w końcu !! :prosze:
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 21:39   

tak, dokladnie White... Jak juz zauwazyliscie ,troche rozlozylem skrzydla i porwalem sie na glebsza wode... i mam dlaej tak ciagnac ,a forum jak to forum czasem zajrzec nie zaszkodzi ;-) Ale jak nie ma o czym pogadac, to i sie nie chce zagladac
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2006-11-14, 22:25   

Marcinie . czy ja mówiłem Ci już kiedyś że zbyt wysokie loty mogą nie wyjść na dobre :?: zbyt wysoko i zbyt blisko słonka które może przypalić Ci piórka :-o :lol: ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 22:27   

jak poczuje ze troche przygrzewa, obnize lot ;-)
 
 
emcebob
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 22:32   Re: Ilość czy jakość?

Gohans napisał/a:
Modziki... wiemy co sie dzieje na tym forum, nuda, nuda i jeszcze raz nuda... nie ma o czym pogadac, czasem Jacek zalozy jakis fajny wątek ,w ktorym mozna podyskutowac...
.. Jest taka mała zwarta grupka.. Szef, Olon, Qbik, White, Jacek, Patryk, Cinek... czasem ruszcie sie z zalozeniem jakiegos ciekawego tematu, w ktorym mozna pogadac NA POZIOMIE... ROZUMIEM, brak czasu ,ale te 10 minut dziennie mozecie poswiecic... Ruszyc te forum troche... jak bedziemy siedziec w tematach moj wiaz umiera , to z czasem bedziemy rzygac na te forum... takie są fakty... mozecie mi probowac zamykac gębe ,ale ja sie nie zamkne. Kiedys byla mala grupka, i fajnie sie gadalo.. A teraz co sie robi? nie zrozumcie mnie źle, oczywiscie nowi uzytkowni są potrzebni ,ale bez przesady... Takie tematy powinny byc likwidowane, albo poprostu uzytkownikow trza upominac...

APEL : Ruszcie sie troche, zima idzie... zanudzimy sie na smierc....


Uważam, że na forum wypowiadałoby się więcej nowych użytkowników, gdybyś dał sobie spokój ze swoimi chamskimi niekiedy odzywkami i niepotrzebnymi komentarzami. Nie masz ochoty podawać linka do czegoś co jest już napisane to nie podawaj, ale nie upominaj użytkowników bo od tego są administratorzy i moderatorzy. Być może ktoś ma ochotę podawać nowym użytkownikom wiadomości, które można już znaleźć na tym forum. A jeżeli nikt nie odpisze to taki nowy odwiedzający sam sobie w końcu w googlach poszuka. I to właśnie takie Twoje bezzesnsowne i nikomu niepotrzebne komentarze powinny być usuwane i to Ty powinieneś być upominany. Chyba, że na tym forum panują inne zasady.

pozdrawiam
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 22:42   

Nie wiem czy ktos ma ochote poraz setny podawac jakis link leniowi ,ktoremu nie chce sie poszukac i tylko czeka na gotowe... Nie jestem moderatorem, ale jak wiesz, albo przynajmniej powinienes wiedziec, ze w Polsce jest cos takiego jak - wolność słowa. TAKI NOWY, po 2 dniach zacznie wypisywac : "dlaczego nikt nie odpowada! Ratujcie moje drzewko!"

Moje komentarze są potrzebne ,a jezeli Tobie nie odpowiadaja to zamknij oczy. Nie dlugo na tym forum będzie jeden wielki SYF...

Na tym forum 90% uzytkownikow mnie nienawidzi i marzy o tym abym dostal bana. Ja tylko chcem aby te forum bylo przyjazne dla początkujacych bonisastow i dla tych ktorzy juz troszke dluzej siedza w bonsai... Ale tacy zieloni uzytkownicy, ktorzy wpadaja w panike - odrazu ban
 
 
PatrykRadulak
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 22:53   

White_mtb napisał/a:
Patryk widze specjalista w każdej dziedzinie - niech sie teraz wykazuje 8-)


Co mam przez to rozumieć?
 
 
emcebob
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 22:57   

Gohans napisał/a:
Na tym forum 90% uzytkownikow mnie nienawidzi i marzy o tym abym dostal bana. Ja tylko chcem aby te forum bylo przyjazne dla początkujacych bonisastow i dla tych ktorzy juz troszke dluzej siedza w bonsai... Ale tacy zieloni uzytkownicy, ktorzy wpadaja w panike - odrazu ban

No to może należałob coś z tym zrobić, co ?

A co do "zielonych użytkowników" to Ty od zawsze posiadałeś wiedzę na temat bonsai ?
Każdy kiedyś zaczyna i po to właśnie są takie fora żeby im pomóc, a nie tylko po to, żeby grupa doświadczonych użytkowników stworzyła zamknięte grono i dyskutowała w kółko "czy ten jin to ok, czy trochę bardziej". Pamiętajmy, że bonsai jakby na to nie patrzeć nie jest w Polsce popularne, więc to forum jako jedno z dwóch mi znanych na ten temat musi służyć jako przedszkole dla przyszłych bonsaistów ( w tym mnie )

pozdrawiam
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 23:10   

To niech ta "zielona" osoba więcej czyta, a nie pisze głupoty. W 99% pisany temat przez nowego juz istnieje na forum, a wiec mogli by łaskawie poszukac i poczytac... forów jest o wiele wiecej niz Ci się zdaje... Nie musisz mnie lubic, nie jestesmy w stanie calego swiata pokochac :mrgreen:

Tylko ze czasem w tym przedszkolu dzieci się źle zachowuja i powinny pojsc do kąta :lol:
 
 
Qreg
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 23:45   

Tak sie składa ze musze sie zgodzic z Marcinem vel Gohansem, istnieje cos takiego jak netykieta ktora nakazuje nie zadawac powtornie pytan na ktore juz padla na forum odpowiedz.

Jestem w stanie zrozumiec ze pytania pokroju "jak pielegnowac wiąza" budza agresje i powinny bo nie jest problemem wpisac na googlu wiaz+bonsai+pielegnacja :evil:

Co do ozywienia forum to jestem za szczegolnie tematów dotyczacych inspiracji z natury, sam niedlugo wrzuce tam pare interesujacy wg mnie fotek, tylko musze nie zapomniec aparatu ;)
 
 
wog
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-15, 06:15   

delete
Ostatnio zmieniony przez wog 2010-01-08, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-15, 08:51   

Tak Wog, masz racje nie jestem modzikiem... W tym momencie daje sobie siana ;-) Ja juz im nie pomoge, sami sobie muszą pomoc... nie chcą tego zmienic, wolą siedziec cicho... ok... tylko czekac i patrzec jak ten syf sie rozwija :-)

Pozdrawiam,
Nieznosny Gohans
Ostatnio zmieniony przez Gohans 2006-11-15, 08:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2006-11-15, 09:14   

Musisz Marcinie zdać sobie sprawę z jeszcze jednej przyczyny tak często powtażających się postów , gro tzw. "nowych" , to osoby , które nie miały jeszcze nigdy do czynienia z tym , czy innymi forami i nie znają zasad jakie tu panują , po prostu dostały , czy zakupiły pierwsze swoje bonsai , maja z nim problem (nawet drobny dla nas ) i panikując szukają w necie pomocy, wówczas piszą o tym problemie , licząc że ktoś im pomoże i dopiero po czasie zdają sobie sprawę , że możnabyło szybciej i łatwiej znaleźć tu info o danym problemie , nie czekając aż ktoś odpowie , zrozum to i PROSZĘ , nie pisz więcej tego typu uwag , po prostu omiń te tematy , a jeśli ktokolwiek pisze o nudzie na forum , a zajmóje się bonsai na poważnie , to wówczas mi się gotuje pod deklem , bo nie ma czegos takiego jak przerwa zimowa , pracy związanej z tą sztuką nawet zimą jest multum , więc może zająć się tymi pracami , albo pokazać co się teraz u niego dzieje w tym kierunku , podnosząc tym samym poziom forum :spoko: ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-15, 09:24   

Tak Jacku, przy drzewkach cos zawsze znajde do roboty, ale ja mowie o nudzie na forum ;-) dostosuje sie do postu Jacka, ciao
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group