Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Komentarze: mały jałowiec TANUKI
Autor Wiadomość
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2006-10-30, 21:18   Komentarze: mały jałowiec TANUKI

Tutaj dyskutujemy na temat historii mojego jałowca TANUKI, którego możesz zobaczyć w wątku
"Historia drzewka: mały jałowiec TANUKI"
Jeśli masz pytania odnośnie wykonanych zabiegów, chcesz coś doradzić lub po prostu skomentować, to jesteś w odpowiednim miejscu.
==========================================================



Tak więc czekam na Wasze uwagi i propozycje
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-30, 22:24   

fajowy, bardzo mi sie podoba... Jacku te dlugie tanuki ,szczegolnie wierzcholek jest troche przy dlugie i widac ze to nie jest jedność... A w tanuki raczej wszystko powinno się ładnie komponowac i łączyc... ma za zadanie ,aby ogladajacy drzewko pomyslal ze to bylo i jest jedno drzewko... No i co jak co ,ale nie za bardzo to naturalnie wyglada ,bo tutaj ladna sliczna , zaokraglona roslinka i jiiinnnnn...no chyba, ze rosline troche wydluzyc... A tak po za tym to perfekto ,zageszczanie chmurek i amen.

Super, ciesze się ,ze Jacek chce sie z nami dzielic swoimi drzewkami w postaci relacji z przebiegu formowania... Oby bylo iwecej takich tematow ze strony Jacka jak i innych foumwiczow...
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2006-10-31, 21:21   

Wybaczcie mi jakość fot , po prostu fotografia nie jest moją profesja , ani nawet hobby, jedynie koniecznością , ponadto mam słaba cyfrówkę , albo nie potrafie jej odpowiednio ustawić , Grześ , masz racje co do tej wysokości jina , gdyby był krótszy roślina (całość )stałaby się ciężkawa i krępa on wysmukla calą kompozycję , pozatym na tym etapie roślina jest jeszcze zbyt gęsta , jednak jest to celowe , dla przyrostu i po to aby było w przyszłości z czego wybierać :roll:
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Sverting
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-08, 17:46   

Jak sięma jałowiec po dwóch latach ?
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2008-10-09, 01:10   

w zeszłe lato został przesuszony , ale poza wypadnięciem jednej dość ważnej dla formy gałązki , ocalał , i dobrze się rozwija , muszę go nieco poprawić (lekko przeformować ) w przyszłym sezonie i będzie OK. Niestety takie są uroki pozostawiania drzewka pod opieką niedoświadczonych i zabieganych osób :-P :-) ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2012-11-03, 21:50   

Wybaczcie , ale zapomniałem nieco o tym temacie , fakt odbudował się pięknie i został przeze mnie sprzedany , ok. 2-3 lata temu , jak i wiele innych drzew . jest już sporo nowych , być może nawet ciekawszych , jednak mam spore problemy z kompem , chodzi na ostatnich resztówkach , dlatego też nie mogę wstawić ostatnich zdjęć tegoż jałowca , wybaczcie , może , jak czas i kasa pozwoli , zregeneruję ten złom i woczas wstawię kilka ciekawych relacji :spoko:
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group