Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum pada
Autor Wiadomość
slowikp 
Paweł Słowikowski

Pomógł: 28 razy
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lip 2007
Skąd: Bońki k\Płońska
Wysłany: 2009-10-05, 13:24   Forum pada

Nie odpowiadają na forum ludzie którzy się znają na bonsai np BOLAS modrzewie, pan Włodek sosny, tanuki jałowce. Forum to pagawka i się gnoi, jest to adoracja panów co współpracują ze sobą, moje posty wywalają. Najlepsi na te forum nie wchodzą. A mod to powinien za błędy się wziąć ortograiczne.
_________________
LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI
 
 
Łukasz Czarnecki 
Junior Admin


Pomógł: 30 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2009-10-05, 16:01   

Słowiku- ja wypowiem się tylko na twoj ostatni temat- blędy ortograficzne. Nie jest możliwością siedzenie 24h na forum i szukanie w nowych postach błędów. Przez długi okres czasu poprawiałem wszystko co zauważałem ale w końcu doszedłem do wniosku, że fakt iż ktoś nie umie pisać poprawnie po polsku nie jest moją winą. Każdy z nas musi sam dbać o poprawność językową ale użytkownicy tacy jak np Goldyn piszą mase postów w których zdarza się więcej niż 2 błędy ortograficzne na jeden wyraz.

I jeszcze jedno- kto niby wywala twoje posty?
Posty wywalać mogą tylko moderatorzy- jeśli któryś z nich uznał że twój post łamał regulamin to go usunął.
Ostatnio zmieniony przez Łukasz Czarnecki 2009-10-05, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SirDejw 
Dawid Markiewicz


Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2009-10-05, 17:18   

Nie chcę komentować posta Słowika, ale popieram Pana Łukasza. Nie da sie walczyć z błędami samemu z całym forum. Wszyscy powinni się w to zaangażować. Bo to przecież kształtuje wizerunek forum.

Jednak pragnąłbym zwrócić uwagę na niepokojące statystyki. We wrześniu 2009 liczba postów i nowych tematów była najniższa od powstania forum. Czyżby "kryzys".

Rozumiem że wiele tematów nie ma racji bytu bo wcześniej ktoś już to opisał albo problem rozwiązał. Ludzie nie używają wyszukiwarki z niewiedzy albo po prostu z lenistwa. Z tym że to chyba nie jest przyczyna tak niskiej frekwencji na forum. Coś trzeba z tym zrobić.

Pozostaje mi tylko Życzyć wszystkiego najlepszego dla wszystkich którzy tworzą to niezaprzeczalnie potrzebne źródło wiedzy i inspiracji. No i do dzieła.
_________________
http://dawidmarkiewicz.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez SirDejw 2009-10-05, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wog
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-05, 18:59   

delete
Ostatnio zmieniony przez wog 2010-01-23, 07:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-05, 19:27   

Cytat:
Nie odpowiadają na forum ludzie którzy się znają na bonsai np BOLAS modrzewie, pan Włodek sosny, tanuki jałowce. Forum to pagawka i się gnoi, jest to adoracja panów co współpracują ze sobą, moje posty wywalają. Najlepsi na te forum nie wchodzą. A mod to powinien za błędy się wziąć ortograiczne.


To może czas zacząć wchodzić na forum gdzie te osoby się wypowiadają?? Albo napisz do Bolka, p. Włodka czy kogo tam chcesz z prośbą żeby zaczęli się tu wypowiadać :mrgreen: No masakra :mrgreen:

A tak na marginesie Panie Erudyta co to znaczy "pagawka" :?: :mrgreen: No masakra :mrgreen: :mrgreen: Z resztą reszty wypowiedzi też nie zrozumiałem :]
_________________
 
 
slowikp 
Paweł Słowikowski

Pomógł: 28 razy
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lip 2007
Skąd: Bońki k\Płońska
Wysłany: 2009-10-06, 11:42   

"pagawka" to nie błąd ortograficzny, ani składni to literówka, a chyba lepiej uczyć dzieci poprawnej polszczyzny i zwracać im na to uwagę, bo potem słyszymy pójdziem, zrobim i chłopaki, a jak ktoś nie umie pisać po polsku to może wróci do podstawówki.
_________________
LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI
Ostatnio zmieniony przez slowikp 2009-10-07, 11:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Herpestes 


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 20 Mar 2008
Skąd: Stare Juchy
Wysłany: 2009-10-13, 21:22   

Było by miło,gdyby ci,kturzy tak dobrze znają się na tej sztuce częściej wypowiadali by się na nurtujące nas pytania :-)
Co do błędów,to raczej każdy musi zacząć od siebie.
 
 
czarna_mamba
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-23, 10:09   

----------
Ostatnio zmieniony przez czarna_mamba 2010-03-11, 10:08, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
slowikp 
Paweł Słowikowski

Pomógł: 28 razy
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lip 2007
Skąd: Bońki k\Płońska
Wysłany: 2009-11-24, 10:39   

i znowu dostałem po d.................. za dyskografie i dyskleksję. Najlepiej się tłumaczyć "jestem dysklektykiem"'
_________________
LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI
 
 
wog
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-24, 11:48   

delete
Ostatnio zmieniony przez wog 2010-01-23, 07:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slowikp 
Paweł Słowikowski

Pomógł: 28 razy
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lip 2007
Skąd: Bońki k\Płońska
Wysłany: 2009-11-24, 16:58   

bo jak widzę "ktury" to mi się scyzoryk na stole otwiera
_________________
LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI
 
 
czarna_mamba
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-26, 20:33   

-----------
Ostatnio zmieniony przez czarna_mamba 2010-03-11, 10:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pinaceae
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-28, 14:14   

slowikp napisał/a:
"pagawka" to nie błąd ortograficzny, ani składni to literówka, a chyba lepiej uczyć dzieci poprawnej polszczyzny i zwracać im na to uwagę, bo potem słyszymy pójdziem, zrobim i chłopaki, a jak ktoś nie umie pisać po polsku to może wróci do podstawówki.


Polecam żeby pan tam wrócił. Literówka to nic innego jak błąd ortograficzny tak na marginesie. I pan chce uczyc dzieci poprawnej polszczyzny?? Nie no masakra.
 
 
czarna_mamba
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-29, 20:03   

----------
Ostatnio zmieniony przez czarna_mamba 2010-03-11, 10:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slowikp 
Paweł Słowikowski

Pomógł: 28 razy
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lip 2007
Skąd: Bońki k\Płońska
Wysłany: 2009-11-30, 14:57   

Wpisałem w złym wątku i nikt tego nie za uważył powinienem w "forum" a napisałem w "stronie", a ile osób się zapeżyło. Gratulacje.
_________________
LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group