Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze hobby. Tylko bonsai ?
Autor Wiadomość
slayer74 
Robert

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: FZI 1974-West Poland
Wysłany: 2007-03-06, 11:03   

p.s. rozreklamowałem temat bonsai na forum giełdowym m.in. tą stronę też
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=51048
 
 
mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-06, 11:10   

czyli w tm momencie robimy dokładnie to samo - patrzymy na notowania, odwiedzamy forum i zerkamy na naszych "ulubieńców"
 
 
slayer74 
Robert

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: FZI 1974-West Poland
Wysłany: 2007-03-06, 11:42   

można tak powiedziec ja jeszcze w miedzyczasie pracuje dzis ale mam robotę że mogę korzystac z inernetu- robota zmianowa
 
 
mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-06, 11:47   

ja narazie nie pracuje , jestem na L4 (po operacji)dlatego jestem w domu i mogę śledzić to i owo
 
 
slayer74 
Robert

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: FZI 1974-West Poland
Wysłany: 2007-03-06, 11:53   

ja bonsai mam w chacie, w pracy raczej niekorzystny mikroklimat -smog elektromagnetyczny kilkanaście komputerów w dużym pomiesczeniu o wilgotnosci powietrza 20 -30 % tylko
 
 
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 00:00   

Ja oprócz muzyką interesuję się tańcem nowoczesnym i muzyką r'n'b.Ciekawi mnie także boks, akrobatyka jak i html ;D.Uwielbiam rosiczki owadozerne ( posiadam 10 ), oraz gryzonie i zajęczaki.Jestem specem od chomików ;D.Można też powiedzieć że interesuje się medycyną, ciut matematyką i j. polskim jak i j.angielskim choć uwielbiam j.francuski.Interesuje mnie także podróżowanie, w przyszłośći chce pójść na prawo, i jeszcze poezja.Pisze i czytam wiersze ;d.I blogerstwo!Więcej nie pamiętam ;] .No i bonsai oczywiśćie.Tyle zaiteresowań a zgadnijcie ile mam lat ;P ?
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 00:14   

z 16
 
 
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 11:28   

Pudło ;P .11 lat.Jestem chyba najmłodszą użytkowniczką tego forum i posiadaczką bonsai ;P
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 16:01   

Tyle zainteresowań :spoko: !! To powinno być karalne w tym wieku :lol: :lol: :lol:
 
 
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 16:19   

Gdyby było to karalne po południu zanudzałabym sie na śmierć ;P
 
 
Shymon
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 17:32   

Jeśli ktoś się interesuję muzyką a dokładniej grą na instrumentach (a wlaściwie to na akordeonie) to serdecznie zapraszam www.grazesluchu.fora.pl
 
 
rose
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-19, 15:42   

Ja interesuje się zwierzakami m.in. zeberkami (jak by ktoś nie wiedział to takie ptaki :lol: ) i w końcu dorobiłam się pisklaka, niedługo rozpocznie naukę latania :jupi: a poza nimi mam również papużkę falistą, rybki i psa :) Oprócz zwierząt uwielbiam las, łacine i dobry film
Od pewnego czasu interesuje się również sztuką bonsai i w końcu zdobyłam pierwsze drzewko :jupi: mam tylko nadzieję że jako nowicjuszka w tej sztuce nie zabiję mojego drzewka :cry:

Ale nie dopuszczajmy do myśli najgorszych scenariuszy :roll: POZDRAWIAM :roll:
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-24, 10:09   

Ale numer zapomniałem wspomnieć iż od pięciu lat interesuję się winiarstwem. Otóż produkuje swoje wina, kolekcjonuje różne winka i przedmioty z nimi związane.

Oto parę fotek z mojej winiarni.
Ostatnio zmieniony przez Qbik 2007-03-24, 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Senemorion
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-24, 13:55   

Jak wszyscy to wszyscy ;) Od kilku lat zajmuję się ezoteryką , okultyzmem jak to mówią niektórzy - "wiedza tajemna" ... Innym moim hobby jest psychologia , ale nie polega ona na pomaganiu ludziom w głównej mierze , lecz badaniom , testom , sprawdzaniem wysuniętych teorii . To pasjonuje mnie od kilku lat . Jednocześnie interesuję się także starymi religiami (przedchrześcijańska Europa i starożytny Egipt) , choć po części z musu również religiami monoteistycznymi . Prócz tego kocham dawne bronie ... Jednak do czasów wynalezienia prochu . Wszelkie miecze i łuki , zbroje , tarcze itp. są dla mnie cudowne (niestety moja wiedza póki co opiera się tylko na teorii , ponieważ to hobby jest niezwykle drogie i muszę zadowolić się samą teorią);) Interesuję się także literaturą fantasty - inaczej mówiąc czytam , ale także tworzę opowieści , historie a w najbliższym czasie mam zamiar napisać książkę (a raczej serię) . Ostatnie dwa łączą się ze sobą : Kocham góry i wszystko co z nimi związane , jednak najbardziej uwielbiam "moje wyprawy" na łono natury ... Uwielbiam przechadzać się po lasach , łąkach . Czasami nawet medytuję pod jakimś drzewem . Po prostu natura jest na pierwszym miejscu . Natura oznacza także hodowlę "kaktusów bonsai" :lol: Taką nazwę moim kaktusom nadała moja przyjaciółka i tak już zostało :D W rzeczywistości jest to kolekcja kaktusów , które są niewielkie . Dlaczego bonsai ? Już tłumaczę otóż one wszystkie są najzwyklejszymi kaktusami , a jeżeli rosną w małych doniczkach to zaczynają zachowywać się jak drzewka bonsai ...

Aż tyle tego ? O cholera ;) Najlepsze w tym wszystkim jest to , że większość jest jakoś związana z naturą ...
 
 
Michał2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-05, 14:18   

Więc ze mną jest tak
1Gram na gitarze i na bębnach
2Słycham trash metalu i reggae
3Uprawiałem żeglarstwo, pływanie, bieganie, tenis stołowy
4Czytam fantastykę, horrory
5Jem PIECZARKI :spoko: :spoko: :spoko:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group