Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze hobby. Tylko bonsai ?
Autor Wiadomość
Rooster
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-21, 13:31   

Wszyscy sie chwala (dziela) swoim "innym" hobby, to i ja nie pozostane Wam dluzny.
Od ladnych kilku lat moim glownym hobby jest fotografia, ktora z roku na rok zajmuje mi coraz wiecej czasu i sprawia coraz wiecej przyjemnosci.
Glownie pejzarze, narura, troche makro ... - m.in mam kota ma puknkcie fotografowania drzew w naturze - pewnie z tego wziela sie kolejna galaz zajmowania mojego wolnego czasu - bonsai.

Mam nadzieje, ze jak wroce z UK do polski, to bede mial mozliwosc wrzucenia kilku fotek drzew, ktore byc moze posluza komus za wzor np. przy formowaniu swojego bonsai.

Pozdrawiam serdecznie.
 
 
Shymon
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-04, 17:55   

Ja jestem zapalonym fanem piłki nożnej (nawet gram w klubie :-D ) i w ogóle sportu zbieram monety zagraniczne i polskie gram na akordeonie lubie narty i rower no i oczywiście kocham bonsai. Pzdr dla wszystkich bonsaistów
 
 
mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-02, 19:22   

No cóż, ja podobnie jak kolega White trochę sobie maluję, choć w zasadzie teraz to troszkę mniej bo przeprowadziłem sie z bloku do domku, no a jak to przy domku zawsze to więcej tego zajęcia jest niż w bloku, to też zadziej mam czas na swe hobby (poniżej zamieszczę kilka fotek ze swych hobby), a 2 moja pasja to ryby a dokładniej pielęgnice pawiookie no i oczywiście bonsai i właściwie znalazłoby sie jeszcze jedno zainteresowanie jakim jest motoryzacja(wozy z dużą ilością koni mech. pod maską)

MOD: Wyacz ale usunąłem drugie zdejęcie, bo było zbyt szerokie. Postaraj się opanować w jakimś programie do obróbki zdjęć, opcję "zmień romiar, rozdzielczosć". Zdjęcie, zanim zapodasz je na forum, powinno być w rozdzielczości nie większej niż jakieś 700-800 pikseli na szerokość.
Ostatnio zmieniony przez mariusz 2007-02-04, 15:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Quanita
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-02, 19:59   

Za sam fakt porwania sie za kopiowanie Borisa Vallejo bije Ci brawo :spoko: Bardzo go lubie,to perfekcjonista i niektore jego prace sa wrecz fotograficzne.Klaniam sie. :-) Mnie tez zainspirowala jedna z jego prac i sprobowalam swoich sil ale w innej materii :oops:
Ostatnio zmieniony przez Quanita 2007-02-02, 20:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-02, 22:21   

hmm to i ja sie pochwale ;P nacodzien zajmuje sie sportem adokladnie studjuje AWF , przy czym uprawiam kolarstwo w okresie zimowymplywamoraz biegam i jeszcze silownia powiecmy ze jak napolske to prawie ze zawodowo podchodze do kolarstwa:P oczywiscie kocham rybki , a w szczegolnosci interesuja mnie muszlowce i paletki boskie sa :D tez mam kotyki :D nawet 3 ai jeszcze piseek:D Słszalem tutaj ze ktos sie zajmuje fotografia :D tez od niedawna sie tym zajmuje :D a fotografuje wszystkooo dokladnie wszystko . widze ze dozo roznych wspolnych zainteresowan mamy :D chetnie o tym porozmawiam
 
 
Kubuś12
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-03, 11:16   

moje hobby to piłka nożna ostatnio nową piłkę sobie sprawiłem http://img214.imageshack....onsai079vn1.jpg
lubie zwierzęta miałem rybki 4 chomiki myszoskoczka i mam psa
maxa bokserka no i oczywiście nie może zabraknąć komputerów i bonsai
no to tyle. :-)
Ostatnio zmieniony przez Kubuś12 2007-02-03, 11:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaCk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-04, 14:55   

Myślałem, że już nikt nie napisze, że interesuje się fotografią.
Jedynie Rooster, bratnia dusza.
Fotografią zajmuję się od kilku lat i jest to moja wielka pasja (nie przepadam za robieniem zdjęc ludziom, przeważają u mnie pejzaże, zachody słońca, etc.).
Poza fotografowaniem, moim hobby jest motoryzacja no i oczywiście sztuka bonsai.
Uwielbiam też wędrówki po górach.
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-06, 18:07   

ej no o mnie zapomniales mowiac o fotografij :D MaCk jak mogles :D panowie ajezeli chodzi o fotografie to jakim sprzetem sie posługujecie ?? wiem ze to nie przeklada sie na jakos ani sam aparat niezrobi zdjecia ale spytac zawsze mozna :P
 
 
MaCk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-06, 20:44   

Oj, wielkie sorki za to mateoosh.
Skupiłem się na tym twoim AWF-ie jak czytałem, i jakoś mi wyleciało.
Ja mam obecnie Fuji s5600 (od pół roku), wcześniej miałem Nikona 4100, ale brakowało mi funkcji manualnych...
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-08, 14:51   

aaha
jatez mam fuji :D s9500 ;D oczywiscie polecamsadze ze dla zabawydobry aparat :d a niedlogo moze cos innego:D ajakie to przyjemnewziasc aparat izrobic zdjecie na makto swojemu krzaczkowi :D a niemowie juz o jakies sceneri do tego ciekawej :P oh ;D
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-09, 20:57   

anie qbiku czyli jestes terrarystą (nie terrOrystą) jak ja... witam wklubie masz moze konto na terrarium.com.pl?? ja np. mam węża zbożowego modliszki straszyki i raki kubańskie a raczej marmurkowe:) pozdrawiam
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-10, 19:43   

W sumie to są zwierzaki mojej trzyletniej córki a ja tylko się nimi opiekuję :lol: Nie nie mam tam konta.

A oto rzekotka o imieniu Alina :mrgreen:
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-11, 18:17   

jejku ja tez takie chce... jezeli moge wiedziec to ile cie kosztowalo zalozenie terrarium oraz zakupienie zwierzaczków?? ja np. mysle o kupnie rzekotki żabiej:):):):) a i czym im grzejesz?
 
 
Kitka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-05, 15:55   

No to moje hobby uwielbiam kulturę azjatycką co w pewnym sensie wiąże się z bonsai. Rysuję mangę, uczę się japońskiego a w wakacje wybieram się do Chin :) ... co do zwierząt to koty rządzą one sa wspaniałe w domu posiadam 2 .
 
 
slayer74 
Robert

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: FZI 1974-West Poland
Wysłany: 2007-03-06, 10:59   

moje hobby to inwestowanie na giełdzie papierów wartościowych - jesli to mozna nazwać hobby. kupiłem sobie bonsai aby mieć "fajny żywy widok" w pokoju gdy oderwę wzrok od ekranu komputera z notowaniami kursów akcji.
Ostatnio zmieniony przez slayer74 2007-03-06, 11:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group