Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze hobby. Tylko bonsai ?
Autor Wiadomość
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 11:50   

White można się kłucic a i tak ja bede mial swoje zdanie a ty swoje widywales ale to co umiemy a tricki których się uczymy :shock: ... to jest dopiero ;-D
nie raz na kark spadało... i spada dalej - tydzien bólu :lol:

rowerek tez sport extremalny ,ale mozna by podyskutowac gdybys sie zaczal np. uczyc salta ... starch niesamowity 2 godziny stoisz i " nie skocze! " :-P

Pozdro!
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-08-06, 11:52   

Ano...

można się kłócić Gohansku, ale my tu wolimy... prowadzić owocne dyskusje w przyjaznej i wesołej atmosferze . :]

Anno !

Fajni Ci japońscy naukowcy byli. Bądż co bądź bardzo wyprzedzali swoje czasy w pojmowaniu rzeczy, jak by nie było. :lol:

No niestety nie znam tego... http://www.csicop.org/si/online.html czasopisma , no ale może dlatego, że ja gupi jeszcze jestem z angola ;-) .
No cóż: "No body's perfect" jak to mówią w Rudzie :-P . Ale nic straconego jeszcze się - myślę - podciągnę.

A o swoich innych hobby i tak nic nie powiedziałaś . :lol: :-D :mrgreen:
 
 
Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 11:54   

A ja to zaraz was zastrzelę moją informacją:

Mam w brzuchu małego człowieczka, który lada dzień powinien opuścić to 9-cio miecięczne mieszkanie. I to jak na razie moje główne hobby. :oops:


Pozdrawiam córcię Qbik`a i wszystkich
:-D
 
 
bonsi-b1
Gość
Wysłany: 2006-08-06, 11:56   

I ja mam wiele zainteresowan.Choc zawsze na pierwszym planie było i jest stworzenie formy własnego drzewka.Teraz staram sie jak mogę bo mam juz jak na prawdziwe bonsai zbyt mało czasu.I stąd moja prośba o pomoc w formowaniu mojego jalowca.A start jak widze i czytam jest bardzo ważny.
Pozdrawiam
:-)
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 11:56   

Gratulacje Gosiu

jezeli to chłopczyk to moze daj mu na jakoś oryginalnie - zeby był sławnym bonsaistą ( oczywiscie wszystko po mamusi) - moze od małego go zacząć uczyć? przy 30 latach calkiem nieźle by wymiatał w tym hobby :lol:
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-08-06, 11:57   

Popieram , popieram...

A tak apropos Gosiu. Dołączam się do życzeń! Wiele szczęścia i radosnych chwil ! Masz teraz hobby na całe życie, i to takie którego nigdy nie będziesz miała dosyć, choc nieraz ręce ci opadną .

Powodzenia!
:aloha:
 
 
Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 11:58   

Dzięki chłopaki!!
To też chłopak, Maksymilian będzie się zwał ( w wyborze imienia mial udzial mój maż) . Choć hobby mego męża nie odbiega daleko od bonsai, bo to karate. A w ogole to wtrąca sie do mojej karsulki. I czasami ma trafne spostrzeżenia.

pozdrawiam

ps. Olonku czyżbyś wiedział coś o tych "opadajacych rączkach" z praktyki?
;-)
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-08-06, 12:00   

He... Gosiu

Lubię dzieci (najczęściej z wzajemnością), potrafię obserwować, no i miałem wiele do czynienia z młodzieżą (i to wcale nie z tą najłatwiejszą), tak więc pośrednio na pewno masz rację. Jednak do swoich jeszcze mi daleko . Jestem za to ukochanym Wujciem Ol'em trzech wspaniałych pociech mojej siostry i to tez nie pozostało bez śladu . Jeśli jednak moje życie i doświadczenia w tej kwestii porównać do rozgrywek czwartoligowych, to Ciebie (Was z mężem) czekają teraz mistrzostwa świata i to z elementami walki o złoto ! :lol:



P.S.
Żeby nie być jednak posądzonym o off-top'a dopowiem, że dzieci mojej siostry to też moje hobby (a właściwie o wiele więcej ). ;-)
 
 
AnnaDorota
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 12:01   

No to Gosiu, pozdrawiamy nowego potencjalnego bonsaistę Maksymiliana!!! Ani się nie obejrzysz, jak wszystkie rośliny powędrują na BAAAAARDZO wysokie półki, a i to nie będzie dostatecznym zabezpieczeniem przed osóbką chcącą wszystko przesadzać w sposób niekonwencjonalny...
 
 
Kurzy
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 12:04   

Witam!

Ja hoduje amstaffa, trenuje od niedawna Muay-Thai. Od nie dawna tez mam 3 bonsai. Czasem tworze jakas muzyczke na kompie ogolnie lubie orient.

Pozdrawiam
:-)
 
 
Ruckus 
majster


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-08-06, 12:09   

HOHOHO Tak sobie czytam tutej forum i to dziwne ale ludzie chyba interesujemy się tym samym :mrgreen: Bonsai dla mnie to nowość ( zaraziła mnie moja ukochana i to od niej dostałem moje drzewko) Początkowo postanowiłem do niego się ograniczyć i nie podpalać sie. Przeżyło już 4 miechy u mnie i coraz bardziej mnie to wkręca więc planuje kupić sobie drugie i może jakąś sadzonke do stworzenia czegoś swojego od podstaw. A co do hobby to po PIERWSZE od 7 lat Modelarstwo: około 30 myśliwców z2 wojny światowej, kilka bombowców cieżarówki wojskowe cywilne, śmigłowce, pancerniki razem ponad 120 ( pokój zawalony ) i po DRUGIE !! !!!!!!!!! MTB od 7 lat puszczam heble Pozdrawiam wszystkich bajkerów (White a ja zastanawiałem sie czemu masz w nicku MTB ? ) hehehe no i czymś sie z wami podziele
http://hcsquad.pl/plug.php?e=gallery&f=83
i już wiadomo skąd mój nick !!
;-)
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-16, 22:12   

Zatem odświeże ten temacik.
Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem parki - Rzekotka zielona (Hyla cinerea Schneider, 1799)

Zajefajna sprawa. Tylko kliknijcie na fote.
 
 
MarcinM
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-17, 08:07   

A tą żabke znalazłem u mnie na podwórku :-( :cry:
 
 
Agula76
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-17, 12:10   

A ja mam kota na punkcie kota, dokupiłam synowi koszatniczke, mam rybki :lol:
maluje, jeżdżę konno. Mój mąż już nie wyrabia ;-)
 
 
kiciula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-21, 11:41   

ja również jestem kociarą :D :lol: czego nie trudno domyślić się widząc mój profil :D
żab nie lubię... :-/ zdecydowanie się ich raczej boję... :shock: ... na widok tego zdjęcia, aż ciarki mnie przeszły.. :cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group