Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Stolik obrotowy
Autor Wiadomość
zelkova
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-02-17, 16:48   

:lol: no Panowie zaczyna mi tu pachnieć Politechniką !,łożyska,rysunki,obrót w prawo albo w lewo nic z tego nie rozumiem :cry: i chyba o to chodzi :lol: A może przeprowadzimy aukcję tego stolika-- ha ha ;-)
 
 
kristofer001 
Krzysztof K.


Pomógł: 17 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2009-02-18, 17:04   

Politechnika, Politechnika mysle, ze fajnie taki stolik sobie pokrecic! :-)
licytacja hmm... a to ciekawe! :-)

Ok tak jak pisalem wklejam fotki i rysunek taki byle jaki ale zgubilem gdzies pen'a od mojego tabletu graficznego! :-/

1 lozysko
2 loze stolika
3 loze do przykrecenia blatu drewnianego
4 os stolika
W stoliku zastosowalem lozysko od szlifierki kontowej z odzysku, ale oczywiscie lozysk jest mnogo i co jak komu pasuje! Oczywiscie bez tokarza sie tu nie obedzie aby wpasowal os z lozyskiem i wytoczyl jeszcze otwor w lozu ;-) ;-)
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
Mnich 
Mariusz


Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Paź 2008
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-02-18, 21:02   

Jestem naprawde pod wrazeniem Twojej pomysłowości Krzyśku, i jeszcze te rysunki brawo!
_________________
Pozdrawiam Mnich!
 
 
carol1 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Skąd: Knurów
Wysłany: 2009-02-18, 22:45   

Bardzo ciekawy stolik, bardzo dobrze wykonana praca widać :) Strasznie mi się podoba :)
 
 
kristofer001 
Krzysztof K.


Pomógł: 17 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2009-02-27, 12:52   

Witam! Przy stoliku zostalo poprawiona blokada obrotu! Modyfikacja polegala na wstawiniu kawalka rury szer 1,5 cm dzieki czemu mozna zablokowac w kazdym momencie obrotu stolika!
_________________
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez kristofer001 2009-02-27, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bazyl
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-11, 20:02   

No, no, Krzysiek ale dałeś czadu. Jestem pod wrażeniem. Stolik odlotowy i pozytywnie zakręcony. "Nóżki" do stolika wykonałeś sam, czy adoptowałeś od innego wynalazku??

Pozdrawiam Paweł
 
 
kristofer001 
Krzysztof K.


Pomógł: 17 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2009-03-11, 22:45   

Dzieki Pawel! :-) Nozki sa mojego pomyslu i wykonania! Potrzebny jest lancuch, na stopki dosc duze nakretki no i oczywiscie spawarka! Jesli ktos bedzie zainteresowany moge zrobic jakis rysunek, aby bylo wszystko sprawnie i bezproblemowo zdzialane!

I jeszcze dodam, ze praca na tym stoliku jest naprawde przyjemna, zaluje tylko, ze dopiero teraz narodzil mi sie taki pomysl no ale lepiej pozno niz wcale!
_________________
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez kristofer001 2009-03-11, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group