Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie :)
Autor Wiadomość
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-15, 11:43   

Ważni są Ci ludzie -którzy coś wnoszą w zycie tej społeczności


zwłaszcza Ci ,którzy pozostają tu na stałe ,nie poddają się mimo porażek ,walczą uczą sie na błedach i poszerzają swoją kolekcje

tak jak QBIK1 w galeri naszej


może pomyślisz nad mapą bonsaistów i tam o swoim wpisie

no nic cieszymy sie i witamy!
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-07-15, 12:13   

Qubik? No nie wiem, nie kojarzę. Nowy jakis chyba :mrgreen:
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-15, 12:15   

Jaja sobie robicie a ja chciałem z kulturą do ludzi :lol: :lol: :lol:

a jeżeli chodzi o mapkę bonsaistów to co Ci przesłać szefie.:pff3: jak masz chwilkę czasu to skrobnij mi na e-maila
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-15, 12:17   

Witam Cię Karolino!
Czytając większość z postów napewno dowiesz się sporo ważnych informacji, a i napewno czasami nieżle się uśmiejesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-15, 12:18   

Cześć Karolciu :-)

Witamy w gronie. Czytaj czytaj, a czego nie doczytasz to bez zahamowań, pytaj. :-)
My tu wyznajemy zasadę odmienną niż na wielu innych forach.
Wg większości z nas:"nie ma głupich pytań, ale darzają się idiotyczne odpowiedzi".
I tego właśnie staramy sie unikać :lol: :lol: :lol:

Fajny awatar (obrazek) masz. Sam nie wiem jak na to wpadłem, że to rozchodnik :lol:
Pozdrawiam i życzę udanej przygody z bonsai !
:mrgreen:
 
 
Soul_666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-15, 12:44   

Witam!
Jestem Przemo .. . Dzisiaj rano kupiłem dzrzewko ZELKOVA mojej żonie. ... To będzie pierwsza próba uprawy bonsai . .. .


Tak więc mam nadzieje znaleźć dużo pożytecznych informacji . ...
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-15, 12:45   

Witamy Soula

Tak wiec zapraszamy do lektury i życzymy sukcesów.

Wyszukiwarka forumowa pewnie Ci pomoże w 100% (szukaj też wiąz bo to prawie identyczne gatunki), no ale w razie co to wiesz gdzie nas szukać. :-)
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-15, 12:46   

Witajcie - to znowu ja

dawno mnie nie było z dwuch przyczyn
-czekałem na szybsze łącze (2mega)
-zmieniłem prace - kryzys okazał sie sukcesem :-)

no i przypominam ze znowu bede zgryźliwym człowieczkiem :-P
 
 
Foczka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-15, 22:22   

Hej!
Jestem Edyta z Koszalina. Uwielbiam roślinki od dawna a bonsai od kiedy o tym usłyszałam. Już się "zaprzyjaźniłam" z white_mtb :-> I chyba zagoszczę tu na dłuzej bo kupiłam 240 "nasion bonsai" i mam szczepkę ficusa beniamina :-> Moje zapędy na drzewka bonsai ucięła kwiaciarka jak mnie wyśmiała ze czegoś takiego szukam... Teraz sie nie poddam! Mam nasiona i szczepkę i będę sie dzielić doświadczeniami. Zobaczymy jak mi czas na to pozwoli ale będe tu!!!
Pozdrawiam wszystkich :->
 
 
Hassan
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-15, 22:25   

hehe to ja sie przedstawie :-P

Jestem Marcin mam 17 lat i zaczałem
właśnie hodowle bonsai ... mam ficus'a banjamina :-P i chciałbym się więcej troche o nim dowiedzieć

pozdro
 
 
Quanita
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-15, 22:31   

Witam! Mam na imie Anita, rok produkcji 1974 :cry:
Jestem ze Zlocienca w zachodniopom.,przy okazji pozdrawiam jeszcze nie znanego mi osobiscie,ale najblizszego pod wzgledem geograficznym Qercusa.
:lol:
Bonsai zajelam sie 3 lata temu,zeby udowodnic wszystkim ze nie jestem taka straszna pesymistka.Bo czyz nie jest optymista ten,ktory oczami wyobrazni widzi siebie i swoje drzewko w konkursie bonsai na dodatek z wyroznieniem w garsci,a to wszystko gdzies tak za dobre 10 lat? :mrgreen:

W swojej kolekcji posiadam deby,buki,graby,glog.sosne zwyczajna,swierk itd.Wszystko jamadori.Dodatkowo od niedawna sama wykonuje donice ceramiczne, w ktorych drzewka nabraly juz sensownego wygladu.Pytan mam tysiace,doswiadczenie minimalne ,a najwiecej problemu stwarzaja mi iglaki polecane dla poczatkujacych fanatykow bonsai.
Pozdrawiam

MOD: Serdecznie witam prawie rówieśniczkę :-D ('73). Myślę, że po trzech latach praktyki sama niejednego nas nauczysz. Zachęcam Cię wiec nie tylko do zadawania pytań ale także do dołączenia do grona "odpowiadających" :-) Pozdraiwam.
 
 
Hera
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-15, 22:38   

witam wszystkich na tym forum. właśnie od dzisiaj zaczynam przygodę z bonsai. kupiłam sobie Karmonę. Ma 13 cm "niskości" :mrgreen: i nie mam pojęcia ile może mieć lat. Jestem zupełnie zielona w tym temacie, ale niezwykle podekscytowana Zaczęłam wertować necik w poszukiwaniu informacji na temat drzewek i sztuki bonsai i tak trafiłam na te forum, z czego jestem ogromnie szczęśliwa, bo widzę, że dużo bardzo ważnych informacji tutaj znajdę. Póki co najważniejsze dla mnie jest to kiedy i jak podlewać (już wiem, że lubi zraszanie i w takie upały nawet po dwa razy dziennie), kiedy zacząć podcinać, jaki nawóz zakupić... ale zaraz poczytam i sie dowiem Mam nadzieję, że w razie problemów można was liczyć.

Pozdrawiam
 
 
Peter_15
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-30, 12:18   

Kupiłem sobie pierwsze drzewko bonsai i na razie jestem zadowolony. Mam nadzieje, że na tej stronie znajdę odpowiednie informacje na temat tego drzewka
 
 
Rooster
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 14:22   

Idac za reszta forumowego spoleczenstwa ...i ja sie przedstawie (bo tak ponoc wypada :] )
Imie nadano mi Wojtek i pochodze z Krakowa, ktorego nei trzeba chyba nikomu przedstawiac.
Puki co mam 26 lat i na codzien pracuje (w Anglii) jako kierowca.
Jezeli nie pracuje i nie leniuchuje to moja pasja jest fotografia - glownie przyroda i wszystko co sie z nia wiaze. (m.in fotografowanie drzew wszelakich w naturalnym srodowisku)
Byc moze stad moje zainteresowanie drzewkami bonsai.

Obecnie mieszkam w Goole (Yorkshire) UK i jestem (puki co) szczesliwym posiadaczem trzech drzewek - gatunek - Wiaz z ktorymi mam coraz wiecej problemow - stad (m.in) moja obecnosc na tym forum.

Pozdrawiam wszystkich.
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 21:12   

Witaj, fajnie ze osoby zagladaja troche za granicy :) rozejzyj sie troche w Anglii ,jest duzo dobrych bonsaistow :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group