Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie najlepiej kupić???
Autor Wiadomość
zielona;)
Gość
Wysłany: 2007-07-09, 11:59   gdzie najlepiej kupić???

chciałabym kupić bonsai ale wszędzie pełno jest tylko porad nt pielegnacji. gdzie w warszawie jest najwiekszy wybor tych roslin (z fachowa obsługą)??? od jakiej rosliny najlepiej zacząc hodowlę? :help:
 
 
Senemorion
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-09, 12:49   

A co powiesz na drugi największy w Polsce, choć nie najstarszy ? http://www.ogrodybonsai.com.pl/site.php?action=10

Google nie gryzie a na jednym z for (dziale) jest temat, w którym zapisane są wszystkie organizacja mające jakiś związek z bonsai. Są nawet warsztaty. Co do roślin dla początkujących to cóż fikus, fikus i jeszcze raz fikus. Choć jak sobie kupisz inne drzewko i Ci padnie, to reszta zazwyczaj rośnie pięknie xD Jako outdoor polecam brzozę, nie wiem jak inni użytkownicy odnoszą się do tego drzewa, ale ja mam z nią same dobre wspomnienia. Na pewno doradzą Ci fachowcy w ogrodach. To raczej nie są "zieloni" goście z kwiarciarni. (Swoją drogą to zabawne, w mojej kwiaciarni sprzedają bonsai, a nie wiedzą co to akadama xD Zamiast akadamy sprowadzili mi, zgadnijcie, nawóz do bonsai)

DOJAZD



Dojazd dla zmotoryzowanych

Jedziemy samochodem od strony Warszawy w kierunku Poznania. Po minięciu supermarketu Selgros, na skrzyżowaniu ze światłami przy supermarkecie Tesco skręcamy w prawo i wjeżdżamy w bramę. Jadąc od strony Poznania skręcamy w prawo do Tesco i zawracamy zaraz za wysepką. Następnie ze środkowego pasa (do skrętu w lewo) jedziemy prosto przez skrzyżowanie i wjeżdżamy w bramę.
Dojazd dla niezmotoryzowanych

Jadąc autobusem 112 lub 155 można wysiąść na przystanku "Sochaczewska 02" i przejść około 300m w kieunku Poznania. Po minięciu salonu Wolkswagena i komisu samochodowego, po prawej stronie mamy Studio Bonsai. Można także wysiąść na pętli pod Tesco. Wracamy wtedy do skrzyżowania gdzie autobus skręcał w lewo do Tesco z ulicy Połczyńskiej i przechodzimy na światłach przez ulicę. Stąd tylko dwa kroki do Studio Bonsai.

Można także dojechać autobusem 713. Jadąc od strony centrum wysiadamy na przystanku "Karolin 02" i przechodzimy około 200m w stronę Poznania. Po prawej będzie Studio Bonsai. Jadąc od strony Ożarowa wysiadamy na przystanku przy stacji benzynowej Orlen, wracamy do świateł i przechodzimy przez ulicę. Wchodzimy w bramę i jesteśmy już w Studio Bonsai.

Czy to pasuje ? xD Jakieś inne pytania ? xD
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-09, 13:13   

ja tylko dodad ze napewno znajdziesz tam fachowa pomoc i bogaty wybor w drzewkach :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group