Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
"Nie wiesz jak korzystać z OPCJI ??? - NAPISZ NAM O TYM
Autor Wiadomość
Danuta Jagoda
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-31, 13:48   

Też próbowałam. Nie działa :-/
 
 
krysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-31, 21:17   

Możesz też sprobować jak wejdziesz w "kategorie tematyczną" w gornym prawym rogu masz "oznacz wszystkie tematy jako przeczytane". choc teraz domyslilem sie ze nie oto ci chodzi , ale coz ;-)
Ostatnio zmieniony przez krysztof 2008-08-31, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Danuta Jagoda
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 11:35   

Próbowałam wszystkiego, co znalazłam: ignoruj, oznacz jako przeczytane, przestań śledzić temat i nic nie znika z mojej listy. Może się po prostu nie da usunąć historii tematów w których uczestniczyłam?
 
 
ewusiak
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-24, 23:41   jak zamieścić link do komentarzy w poście z historą drzewka?

Pytanie jak w temacie. Czy samo przeklejenie tekstu z wytycznych wystarczy?
...
Już sobie poradziłam.
Ostatnio zmieniony przez ewusiak 2009-06-25, 00:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Danuta Jagoda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-17, 08:26   odświeżanie starego tematu?

Mam pytanie: Czy da się odświeżać stare tematy a jeśli tak, to jak? W zeszłym roku utworzyłam wątek który teraz chciałabym dalej rozwijać. Napisałam kolejny post w starym wątku ale nie ma odzewu więc pewnie nikt już tam nie zagląda. Chyba, że nikt nie chce mi odpowiedzieć...
 
 
czarna_mamba
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-27, 19:32   

-----------
Ostatnio zmieniony przez czarna_mamba 2010-03-11, 10:30, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-02-01, 20:06   

Lepiej odpowiedzieć późno niż wcale...

Problem w tym, że robisz zdjęcia komórką, ciężkie zdjęcia słabej jakości. Inna sprawa czy kompresujesz pliki nadając rozszerzenie jpg.
Jest na forum wiele zdjęć dobrej jakości, które mieszczą sie w limicie. Obecnie ustawiony limit zdjęcia to 300KB. Nie możemy dopuścić, by każdy mógł dodać zdjęcie wielkości 1MB , bo szybko nam zabraknie miejsca na serwerze.
 
 
damianfifi 
Damian Madzia

Wiek: 44
Dołączył: 12 Kwi 2012
Skąd: Pierściec / Śląskie
Wysłany: 2012-07-31, 19:23   

jak z kontaktować się z użytkownikiem . Piszę wiadomość prywatną i nic. Chcę zadać pytanie panu Robertowi Błądek .Pomóżcie dzięki.
 
 
Łukasz Czarnecki 
Junior Admin


Pomógł: 30 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2012-08-01, 08:03   

Robert jest osobą bardzo zajętą i rzadko bywa na forum. Albo czekać albo napisać na forum i czekać na odpowiedź- taka moja rada
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group