To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM PO¦WIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsai¶ci całego ¦wiata! Ł±czcie się ! :-)

Pocz±tki - Wi±ż drobnolistny(chyba) zimowanie w domu a p±ki

Narcex - 2019-11-01, 00:47
Temat postu: Wi±ż drobnolistny(chyba) zimowanie w domu a p±ki
Witam wszystkich, otrzymałem prezent w postaci drzewka Bonsai, na 90% jest to wi±ż drobnolistny (i tak dbam o niego), mam go już 2 tygodnie i jako że zimno jest to stwierdizłem ze w tym roku będzie zimował w domu (lubie jak jest zimno wiec bedzie ok), kupiony w OBI.
Czytałem wiele forów jak i informacji na temat tego gatunku i w zasadzie wiem wszystko co mi do szczescia potrzebne, ale nigdzie nie mogę uzyskać informacji czy mam go przesadzać(bo chce to zrobić by zmienić ziemię na lepsz± niż t± "fabryczn±"), teraz kiedy pojawiaj± mi się p±ki li¶ci (chyba), i drzewo ro¶nie tzn gał±zki się nowe tworz±.
Mam poczekać do wczesnej wiosny by go przesadzać czy teraz mimo że jest zima a on odżywa i p±ki jeszcze zamknięte?
Pozdrawiam
PS tak wiem ma białe plamki ale s± od wody mimo że filtrowana i odstawiona na min dzien

Mirek Drabent - 2019-11-02, 19:58

To jest karmona. Wyrastaj± p±ki kwiatowe i nowe li¶cie. Nie przesadzaj teraz. Masz czas do wiosny
Narcex - 2019-11-03, 16:49

Dziękuję bardzo za pomoc :) :jupi:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group