To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy strony "Przyjaciele Bonsai"" - Zmiany, zmiany, zmiany. Idzie nowe :]

szef - 2016-01-31, 14:19
Temat postu: Zmiany, zmiany, zmiany. Idzie nowe :]
Pozwolę sobie napisać kilka słów w temacie zmian w domenie przyjacielebonsai.pl. Wiecie, że cała witryna nie rozwija się już od dłuższego czasu i koniec końców pewnie by zniknęła, gdyby nie pojawiło się kilka chętnych osób do zadbania o nią. Ja już od kilku lat nie mam czasu, żeby działać w temacie i przez kilka następnych na pewno sie to nie zmieni. Dlatego też bardzo się cieszę, że są ludzie z chęciami i zapałem aby rozwijać stronę i forum. Moja rola (mimo, że w praktyce skończyła się dawno temu), teraz również formalnie się kończy.
Myślę, że w niedługim czasie zauważycie zmiany na lepsze, o których zapewne napiszą Wam Koledzy "przejmujący ster" :]
Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju strony przyjacielebonsai.pl , szczególnie Wszystkim, którzy zawsze bezinteresownie rozwijali forum, wykonując niełatwą pracę moderatorów i adminów oraz Wszystkim Użytkownikom za stworzenie jednego z najlepszych forów o bonsai w Polsce. Życzę powodzenia w realizacji planów!

Pozdrawiam. szef.

MaciekMM - 2016-01-31, 18:15

Zmiany - zmianami. Sternicy się zmieniają ale najważniejsze że "łajba i załoga" ta sama :-P
Robercie DZIĘKI CI za ogromny wkład, jaki włożyłeś w sprawy związane ze stworzeniem, prowadzeniem i rozwijaniem przyjacielebonsai.pl. Postaramy się, ażeby ogrom informacji zgromadzonych na forum nie został zaprzepaszczony, informacje były uzupełniane, wiedza pogłębiana tak by służyła, jak największej liczbie użytkowników.

Mod/Admin Team.

Jacek Grzelak - 2016-01-31, 19:19

Robercie , cóż mogę napisać od siebie ?
Nie jestem jakimś tam krasomówcą i nie potrafię (mama problem z okazywaniem uczuć ) :P
Ale naprawdę baaaaaaaaaaarrrrrdzo dziękuję :spoko:
Dziękuję Tobie , jak i wszystkim , którzy przyczynili się w jakimkolwiek stopniu do rozwoju NASZEGO forum (bo zawsze było nasze )czyli wszystkich jego użytkowników , którzy do tematu bonsai i integracji podchodzili pozytywnie i w sposób rozsądny .
Jedno mogę obiecać , że forma, podejście do problemów nawet najświeższych forumowiczów i styl forum zostanie zachowana .

peper50 - 2016-02-14, 23:22

W końcu :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group