To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

...z innej beczki - Modyfikacje genetyczne drzewek

sejten88 - 2014-09-10, 12:37
Temat postu: Modyfikacje genetyczne drzewek
Witam,

dzisiaj usłyszałem ciekawe zdanie. Podobno drzewka sprzedawane w marketach (i pewnie nie tylko) są w taki sposób modyfikowane genetycznie, że nawet drzewka outdoor można trzymać w domu/mieszkaniu. Czy ktoś może potwierdzić czy takie informacje są choćby po części prawdą?

Pit-B - 2014-09-10, 13:09

Tak modyfikuje się takie rośliny do tego stopnia że wysyłają sygnały lokalizacyjne ba nawet nagrywają rozmowy do celów wywiadowczych, umieszczone w kawiarniach i barach służą przez cały rok do wykrywania afer. Tańsze wersje prowadzone są do uprawy w przypadku katastrof nuklearnych, tak by można trzymać je w schronach, będą produkowały tlen zużywały dwutlenek. :drunk:
sejten88 - 2014-09-10, 13:37

Przepraszam, ale co to miało wnieść do tematu?
TigerStyle - 2014-09-11, 19:05

Sarkazm sejtan88. Pierwszy raz słyszę o takich modyfikacjach. Brzmi mało wiarygodnie. Bonsai to nie kukurydza.
sejten88 - 2014-09-11, 22:14

TigerStyle napisał/a:
Pierwszy raz słyszę o takich modyfikacjach. Brzmi mało wiarygodnie. Bonsai to nie kukurydza.


OK, dzięki za odpowiedź. W sumie takiej oczekiwałem, ale mimo wszystko wolałem zapytać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group