To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy forum "Przyjaciół Bonsai" - Koniec działalności - wyprzedaż i dalsze plany

alojzybabel - 2014-05-19, 10:20

Witam
Forum czytam sporadycznie, nie mniej jednak zaglądam tu tak hmm co miesiąc, czytając wszystkie nowe posty, drzewka mam mizerne :D :D , ale forum lubię poczytać, przechodząc do rzeczy.
Prowadziłem dwa swoje fora więc coś tam wiem o prowadzeniu i o opłatach. Domena to koszt ok +/- 100zł na rok, najdroższy jest hosting. Jedno forum miałem na hostingu płatnym koszt ok 200zł za rok + domena, a drugie z ilością odwiedzin zbliżonym do tego tutaj miałem na hostingu darmowym, wtedy koszt zamykał się domenie czyli ok 100, a domena była zaparkowana na darmowym hostingu w Polsce. Model eko dobrze się sprawdza, a zrzuta 100zł na rok to pestka ;)

szef - 2014-06-01, 21:25

To co zostało wrzucam na allegro. Dorzucę jeszcze kilka stolików, jak porobie fotki. wyprzedaż przedłuzam do końca czerwca (za dużo jeszcze zalega :] )
Łukasz Czarnecki - 2014-06-01, 21:58

Robercie a kiedy paczki wyślesz? :P
szef - 2014-06-01, 22:02

Łukasz, Twoja wyjdzie jutro. Przepraszam Cie za zwłokę, w środku znajdziesz gratisy :)
Łukasz Czarnecki - 2014-06-04, 21:15

Dziękuję :)
Łukasz Czarnecki - 2014-06-20, 14:57

Hej.
Robercie ile masz jeszcze doniczek nr 10 do kaskad?

Potrzebowałbym jeszcze ze 2-3.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group