To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy forum "Przyjaciół Bonsai" - Koniec działalności - wyprzedaż i dalsze plany

szef - 2014-05-04, 22:21
Temat postu: Koniec działalności - wyprzedaż i dalsze plany
W związku z zupełnym brakiem czasu zawieszam działalność związaną ze sprzedażą drzewek i akcesoriów bonsai. Tak naprawdę już od wielu miesięcy nie sprzedaję, przyszedł czas zakończyć to formalnie. Jeśli ktoś chciałby kupić coś tanio to proszę o kontakt, do końca maja wyprzedaję w dobrych cenach. Mam akadame, kiryu, kanumę, mieszankę, keramzyt, nawóz green king, trochę narzędzi (głównie nożyce), donice, trochę stolików, odzywkę rainbow i jeszcze troszkę drobiazgów. Wszystko postaram się spisać i wrzucić ze zdjęciami.

W związku z tym, że od dawna nie mam tez czasu na działanie na forum, cała domena będzie na sprzedaż (strona + forum + zainstalowany sklep (do konfiguracji)). Myślę, że jeśli znajdzie się ktoś chętny strona ożyje, a forum na tym zyska. Jeśli nie znajdzie się chętny, pewnie powoli całość podupadnie, bo nie mam wizji na wolny czas już od dawna :/

TigerStyle - 2014-05-04, 23:02

Witam,

Przykro mi to wszystko słyszeć. Będę śledził ten wątek. Życzę wszystkiego dobrego.

Piotr

Łukasz Czarnecki - 2014-05-05, 23:14

Robercie może wypisz ceny w tym temacie i niech każdy zaklepie sobie co zechce. Tak najszybciej wszystko sprzedasz. Tak czy siak szkoda bo to forum kope czasu dawało ludziom wiedzę i radość. Ale jak to mówią "Wszystko się kiedyś kończy.... poza Modą na sukces". Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim, których poznałem dzięki forum pb, szczególnie Robertowi - za wszystko :)
wizja - 2014-05-06, 13:10

No szkoda, ale co zrobić, na brak czasu nie poradzisz. Jeśli nie znajdzie się konkretny kupiec, to może jakoś się dogadać z innym forum i jakoś to wszystko zintegrować?

Co do wyprzedaży to jestem zainteresowany większymi doniczkami.

Dzięki i powodzenia.

czarnyfm - 2014-05-06, 21:10

Szkoda :( ale cóż . Ja byłbym był zainteresowany nożycami i może jakimiś donicami
szef - 2014-05-06, 22:15

Nie damatyzujcie :) Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał troszkę zarobić w tym biznesie i cały serwis pójdzie pełną parą. Stali bywalcy wiedzą, że od dłuższego czasu zaledwie garstka ludzi działających bezinteresownie ( i tu wielkie podziękowania dla nich) sprawia, że forum jeszcze istnieje. Serwer własnie opłaciłem na rok i mam nadzieje, że w tym czasie znajdzie się ktoś kto będzie chciał to wszystko rozwinąć. Jestem dobrej myśli i nawet jeśli nikt by sie nie znalazł, forum będzie istniało. Po tylu latach zaangazowania wielu ludzi nie można tak po prostu tego zlikwidować.

Co do towaru, prosze o kilka dni cierpliwości, w weekend zrobię spis oraz fotki i wrzucę w tym wątku.

Pit-B - 2014-05-07, 06:59

Stwórzmy grupę przejmującą władzę. Zrzuta na wykup i opłaty, nad resztą pomysłów można podyskutować.
MaciekMM - 2014-05-07, 16:15

WIELKA szkoda :-(
szef napisał/a:
Co do towaru, prosze o kilka dni cierpliwości, w weekend zrobię spis oraz fotki i wrzucę w tym wątku.

Czekamy więc.
Pit-B napisał/a:
Stwórzmy grupę przejmującą władzę. Zrzuta na wykup i opłaty, nad resztą pomysłów można podyskutować.

Pomysł zacny ale jak to bywa w spółkach może się to różnie skończyć.

Łukasz Czarnecki - 2014-05-07, 22:08

Robercie oprócz rzeczy na sprzedaż podaj proszę całkowite koszty rocznego utrzymania stronki, serwera, domeny itp. Może zrzuta nie byłaby złym pomysłem. Ja zawsze chętnie poprowadziłbym to dalej (oczywiście z czyjąś pomocą :) )
Pit-B - 2014-05-08, 07:26

Widzę progres. Za moje osiem lat z Wami chętnie się coś dorzucę.$
MaciekMM - 2014-05-08, 12:01

Waśnie, właśnie może dobrowolne wpłaty wystarczą na utrzymanie serwera.
szef - 2014-05-09, 20:39

Całość jest opłacona na kolejny rok, więc na razie się tym nie przejmujcie :) Całkowity koszt zamyka się w 500zł rocznie (serwer plus domena). Pewnie zamieszczając reklamę branżową na forum można by ta kwotę z tego uzyskać.
Mirek Drabent - 2014-05-09, 22:18

Dokładam się !! !
wesoly - 2014-05-10, 10:46

serwer dedykowany czy w home.pl jak domena?
Łukasz Czarnecki - 2014-05-10, 20:53

serwer + domena na linuxpl albo na homie nie wychodzi więcej niż 100zł - masz sql itp. Chyba że potrzeba czegoś więcej?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group