To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM PO¦WIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsai¶ci całego ¦wiata! Ł±czcie się ! :-)

Sprawy forum "Przyjaciół Bonsai" - Zwolnienie forum - fakt czy fikcja?

Anonymous - 2006-10-21, 19:25
Temat postu: Zwolnienie forum - fakt czy fikcja?
Witam.
Ostatnio odnotowałem że forum jakby wolniej mi się ładowało. Odczuwam to od jaki¶ 2 dni. A używam od dawna podrasowanego Mozilla Firefox !
Czy kto¶ z Was też to zauważył. A może to wina mojego systemu ??

Anonymous - 2006-10-21, 19:27

U mnie bez zmian, a używam Opery.
szef - 2006-10-21, 19:38

Nie zauwazyłem 8-)
Olon - 2006-10-21, 19:44

U mnie również po staremu
:-)

Anonymous - 2006-10-21, 20:25
Temat postu: Re: Zwolnienie forum - fakt czy fikcja?
Qbik napisał/a:
Witam.
Ostatnio odnotowałem że forum jakby wolniej mi się ładowało. Odczuwam to od jaki¶ 2 dni. A używam od dawna podrasowanego Mozilla Firefox !
Czy kto¶ z Was też to zauważył. A może to wina mojego systemu ??


Eee jak przegladarke mozna podrasowac ?? ?? nie rozumiem. Mozna jedynie zablokowac wyswietlanie grafiki itp. (czy oto ci chodzi)

Forum nie zwalnia moze jakis spyware ?? ?? Proponuje po zamykac wszelkie programy ktore nawiazuja polaczenie z internetem i sprawdzic ALT+CTRL+SHIFT w zakladce siec. Jezeli wkres pokazuje ruch to wszystko wiadomo. :D Adware do boju

Anonymous - 2006-10-21, 22:51

Ad Awar już działał i był tylko jeden spywar. do boju poszedł też WinASO Registry Optimizer
no i oczywi¶cie MKS VIR i też nic

Jacek Grzelak - 2006-10-22, 10:39

nie wiem co się działo , ale ja zanotowałem podobne objay jak Qbik , a mianowicie wczoraj co¶ się działo z forum , albo z moim kompem , wrzuciłem skanowanie , ale nic nie wykazałoi , jednak dzi¶ jest wszystko dobrze , nic nie rozumiem :-?
Olon - 2006-10-22, 12:15

WeĽcie tez pod uwagę zmieniaj±ce się natężenie ruchu w sieci. To ma czasami kolosalne znaczenie. teraz np ruch w sieci może być zwiększony ze względu na kumulację weekendu i kampanii wyborczej :-) .

Na waszym miejscu zacz±lbym intensywniej szukać je¶li takie efekty utrzymywałyby się dłużej niż np tydzień.

Anonymous - 2006-10-22, 17:21

Qubik i Jacek maj± Mozille, może to przez ni±?
Anonymous - 2006-10-22, 17:37

Też j± mam i jako¶ nic nie zauważyłem podobnego :]
Anonymous - 2006-10-22, 19:13

Fakt dzi¶ działa wszystko dobrze :spoko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group