To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy forum "Przyjaciół Bonsai" - Więcej niż 100=0

Anonymous - 2006-10-21, 19:10
Temat postu: Więcej niż 100=0
Czemu jeśli przekrocze 100nieprzeczytanych postów to mi wszystkie znikają?
Czy da radę to jakoś zmienić?

Anonymous - 2006-10-21, 19:21

Tak oczywiście !! Wystarczy co jaki czas wchodzić na forum.

A po drugie to nie posty Ci znikają tylko powiadomienie o nich !! Przeczytaj dokładnie.

Olon - 2006-10-21, 19:27

Ustaliliśmy, że jeśłi użytkownik ma do przeczytania więcej niż 100 postów, to staje się to dla niego nie lada wyczynem, aby wszystkie je przejrzeć. Dlatego są one usuwane z listy postów nieczytanych. Radą na to jest częstsze odwiedzanie forum. Wtedy taka ilość postów nieczytanych się nie zbierze.

Jestem ciekaw jak reszta forumowiczów podchodzi do tego tematu? Czy odpowiada Wam próg 100-u postów jako granica powyżej której lista nie czytanych przez Was postów zeruje się ??

Zapraszam do kategorii "ankiety" wszystkich , którzy chcą zająć w tej sprawie określone stanowisko. Wątek: "Zerowanie postów nieprzeczytanych".

Anonymous - 2006-10-21, 19:29

To ja czasem 400postów muszę czytać i daje rade...

Zwiększyć próg! Zwiększyć próg! Zwiększyć próg! Zwiększyć próg! Zwiększyć próg!

Anonymous - 2006-10-22, 21:10

Sposob na blokade jest bardzo prosty. Gdy dostajesz powyzsza wiadomosc naciskasz odswierz i wyskakuja posty nieczytane bez wzgledu ile ich nie przeczytałes i jaki komunikat otrzymales wiec po co jakies progi czy blokady wprowadzac???

Ciezko natomiast oglada sie miniatury i tu maly apelik do Modów i Admina o wyłaczenie miniatur. Owszem stronka szybciej sie ładuje ale klikanie w kazde zdjecie czasami doprowadza mnie do szału.

Olon - 2006-10-22, 21:28

Niestety Bolas, to tak u nas nie działa. Po odświeżeniu strony przechodzisz na główną i widzisz liczbę postów nieprzeczytanych ale tylko z tych dni, których automat bezwarunkowo miał nie ruszać (patrz wyjaśnienia opcji trzeciej w wątku NOWA SONDA...).

Sprawę miniaturek trzeba rozważyć :-)

Anonymous - 2006-10-22, 21:34

a czy wchodząc do poszczególnego działu - patrząc na lewą część strony (karteczki w kółeczkach) - nie wiadać że są posty nieprzeczytane? Przeczytane są wypłowiałe a nieprzeczytane odznaczone kolorem pomarańczowatym. I po co ten licznik? na jedno wychodzi ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group