To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy forum "Przyjaciół Bonsai" - Posty

Anonymous - 2006-10-17, 18:19
Temat postu: Posty
Panowie, proponował bym ,aby usunąć licznik postów. Dlaczego? Dlatego ze taki niunio jak Adas pisze ,ze chce Cinka przescignac w postach :lol: żenujące... ciekawe jakby licznika nie bylo , to ile osob by zostalo? :shock: :cry: :jupi:
Anonymous - 2006-10-17, 19:01

Według mnie to bardzo zły pomysł z usunięciem, bo jeśli ktoś mi odpowiada na moje pytanie to mogę łatwo określić czy zna się na temacie czy nie właśnie po ilości postów i prędzej zastosuje się do rad kogoś kto ma 100 niż 5 postów
Anonymous - 2006-10-17, 19:05

Ja myśle że razem za Kamcia forum nie pójdziemy - bo gdybyśmy chcieli aby fora były jednakowe to byśmy nie robili nowego :)
Co do postów nie ukrywam że Michał ma troche racji ... Chociaż nie znaczy że osoby typu Ja czy Olon nie potrafią pisać głupot (żartów) w luźnych tematach. Bo jeżeli trzeba fachowo odpowiedzieć i na temat to tak właśnie się staramy.

Anonymous - 2006-10-17, 19:19

no tak ,ale wlasnie taki Adas ,ktory dązy do tego aby miec jak najwiecej postow, to za miesiac bedzie mial ponad 100 i czy bedziesz przekonany ze ma rację?

White ja nie dąze aby to forum bylo takie jak kamcio...

Anonymous - 2006-10-17, 19:47

Tak się składa, że miałem okazję administrować forum oparte na PHPBB 2 i przy usuwaniu posta takiego nabijacza można zaznaczyć "Post nie wnoszący nic do tematu" i konsekwentnie wszystkie takie posty usuwać albo dawać ostrzeżenia. Dostanie "trójkę" to przez tydzień czy dwa nie będzie pisał to może się czegoś nauczy, jeżeli nie, to ban permanentny :)
pozdrawiam

Olon - 2006-10-17, 20:08

Jeśłi Adas lub ktoś inny pisze takie rzeczy o których tu wspominacie, to niech wie, że będzie teraz u mnie i reszty grupy MOD TEAM pod zwiększoną obserwacją. Osoby, które wykazują podobne tendencje można łatwo rozpoznać po treści postów więc licznik może być im w takich sytuacjach drastycznie przyhamowany, a sami autorzy skutecznie zniechęceni. Sam zastanowiłem sie chwilkę jak zobaczyłem tę zmianę u Kamcia, jednak po głębszym namyśle stwierdzam, że jednak więcej z tej opcji pożytku niż prblemów, więc byłbym jednak za pozostawieniem licznika postów. Mam tez nadzieję, że nikt nie skojarzy mojej opinii z faktem, że przypadkowo zajmuję pierwsze miejsce na liscie ilości napisanych postów. To czysty przypadek :] .
szef - 2006-10-17, 21:03

Gohans, jak laik napisze 100 postów w ciagu tygodnia to będą one z pewnościa bezwartościowe, a co za tym idzie zostana uzuniete i nie nabijaą licznika. Tak więc Twoja czarna wizja chyba jest nierealna.
;-)

Anonymous - 2006-10-17, 21:06

co cóz... chcialem dobrze :mrgreen:
Anonymous - 2006-10-17, 21:20

Ta na początek ja sobie ponabijam i zaproponuję zbanowanie Gohansa !!

A tak poważnie to czytając posty widać jak ktoś pisze z sensem czy tylko pod licznik. Wydaje mi się że sprawa jest prosta - usuwanie beznadziei. :wow:

Anonymous - 2006-10-18, 14:12

emcebob napisał/a:
Według mnie to bardzo zły pomysł z usunięciem, bo jeśli ktoś mi odpowiada na moje pytanie to mogę łatwo określić czy zna się na temacie czy nie właśnie po ilości postów i prędzej zastosuje się do rad kogoś kto ma 100 niż 5 postów


I tu jesteś w głębokim błędzie bo na każdym form jest częśc takich urytkowników, którzy udzielają tylko konkretnych i żetelnych odpowiedzi, i właśnie ze względu na to wcale nie mają dużo nabitych postów, bo nie piszą, kiedy nie jest to koniceczne i jest też grupa takich co piszą non stop ale często albo bez sensu albo powielają czjeś opinie itp itd...
Oczywiście nie jest to jakaś sztywna regóła:P ale ja pewnością nie zgodzę się z tym, że jeżeli ktoś ma mnustwo postów to zaraz oznacza, że jego opinia jest warościowasza od kogoś kto ma kilkanaście .... :P ...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group