To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Lecznica - Karmona Drobnolistna żółte i opadające liście!

Tomek9004 - 2012-08-01, 11:13
Temat postu: Karmona Drobnolistna żółte i opadające liście!
Witam,

Dwa dni temu zauważyłem że na mojej karmonie pojawiają się żółte listki z brązowymi plamkami, które potem zaczęły opadać (zdjęcia zamieszczam poniżej)

Bardzo proszę o pomoc ponieważ jest to pierwszy taki przypadek z którym się spotkałem
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jeszcze raz proszę o podzielenie się ze mną wiedzą z góry dziękuje.

iwan622 - 2012-08-15, 16:32

hehe niestety twoje drzewko umiera przygotuj sie na zakup nowego :)
karmona jest drzewkiem trudnym w hodowli zrobiles cos zle teraz licz na strate radze zakup wiazu drobnolistnego

peper50 - 2012-08-15, 23:48

Kolega Mariusz ma problemy z mózgiem a raczej z jego brakiem i proszę admina o interwencję bo takie rady po pierwsze nic nie wnoszą a po drugie mogą się przyczynić tylko i wyłącznie do śmierci rośliny. Pomijając już błędy ortograficzne, nieumiejętność odmiany nazw własnych przez przypadki a o interpunkcji zapominając. To już drugi taki bezsensowny post w kolejnym temacie i żadnej reakcji.

Niestety jak się nie ma pojęcia to się wypisuje głupoty.

Do właściciela rośliny - wklej zdjęcia całej rośliny, opisz więcej, gdzie stoi, jak podlewasz, co ile, kiedy przesadzana była, do jakiej mieszanki, czy nawożona itp.

Mnie to wygląda na niewłaściwe podlewanie lub złą mieszankę.

Pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group