To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Wystawy, targi, spotkania - Targi Gardenia 2012 Poznań.

Mirek Drabent - 2012-02-26, 22:49
Temat postu: Targi Gardenia 2012 Poznań.
W którymś temacie napisałem, by w odwiedzaniu różnych miejsc nie kierować się tylko słowem "bonsai".Nie zawiodłem się odwiedzając Poznań .Na Targach spotkałem stoisko Pana Rostkowskiego z Sulęcina. Na stoisk był obecny jego syn, oraz - Jacek Grzelak!!! Jacek pracował z sosnami, a wszyscy odpowiadali na setki pytań zwiedzających. A samo stoisko-niech nikt się nie waży powiedzieć że nie można w Polsce kupić dobrego materiału na bonsai lub już ukształtowanego drzewka(przy naprawdę niskich cenach) Sam Pan Rostowski zapowiedział prawdziwą "ofensywę" na Wrocław w dniach wystawy TRIENNALE BONSAI WROCŁAW 2012 (nic tylko szykować kasę,a zakupu można już dokonać od 50PLN) Oto kilka zdjęć.
peper50 - 2012-02-27, 00:55

Dzięki Mirku za podzielenie się informacją i zdjęciami :) przyda się!
fiedler1 - 2012-05-09, 13:12

A ja Poznania i dalem ciala ... nie pamietajac o targach :(
Jacek Rostkowsk - 2012-07-23, 12:07

tak, poznaje, to nasze stoisko:) dziękujemy za ciepłe słowa i zapraszam do nas na szkółkę lub stronę internetowa! pozdrawiam
Jacek Rostkowsk - 2012-08-29, 09:16

sosna, którą formowałJacek, wygląda dzisiaj tak :

Jacek Grzelak - 2012-09-01, 20:06

to pierwsze formowanie , takie na szybko , wyszedł jak na razie szeroki wiatrak ;-) , jednak po następnym powinno być ok :-) Jacku na żadnej z fotek nie złapałeś frontu :beer:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group