To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Narzędzia, donice, akcesoria - Stoły i stoliki

Ronin - 2011-10-21, 13:01
Temat postu: Stoły i stoliki
Z racji tego, że od jakiegoś czasu czysto hobbystycznie zajmuje się "produkcją" stolików, zarówno roboczych, jak i wystawowych, tworze temat, w którym będę je prezentować.

Na pierwszy ogień idą stoliki robocze, które jestem w stanie wykonać w dowolnym formacie. Ten prezentowany ma wymiary: 45x35 cm. Wierzchnia płyta to sklejka antypoślizgowa 15mm. Obrotnica zastosowana wytrzymuje obciążenie 120 kilo. Jak widać na zdjęciach regulacja kąta nachylenia jest bardzo łopatologiczna, ale dzięki temu najbardziej stabilna przy roli, jaką ma spełniać. Na drugiej płycie jest dostępne 17 wysokości, natomiast na trzeciej 11. Sklejki (również 15mm) bez okleiny antypoślizgowej są zaimpregnowane olejem, co ułatwia użytkowanie i ich ewentualną konserwacje w przyszłości. Bolce podtrzymujące donice można demontować.

Jeśli ktoś by był zainteresowany kupnem to proszę o kontakt na priv.

TigerStyle - 2011-10-22, 09:35

Bardzo dobra robota, genialna w prostocie. Co prawda nie dla mnie gdyż moje bonsai to raczej rozmiary jeszcze Komono ;-)

Może następnym razem wrzucisz fotki właśnie z jakimś drzewkiem.

Tak czy siak bardzo mi się podoba.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group