To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Narzędzia, donice, akcesoria - Doniczka/Podstawka do Penjing

Anonymous - 2011-07-23, 10:31
Temat postu: Doniczka/Podstawka do Penjing
Witam,

Znalazłem w sieci zdjęcie podstawki/doniczki do penjing/bonsai. Wygląda fantastycznie nadając całości krajobrazu dramatyczny wygląd.

Tutaj zdjęcie:

http://imageshack.us/phot...674aff3331.jpg/

Orientuje się ktoś gdzie można coś takie nabyć? Szukam po całej sieci, ale żadną miarą nie mogę trafić nawet na coś choć trochę podobnego.

Pozdrawiam,
goodghost

bogdan 49 - 2011-07-23, 18:18

jeżeli masz możliwośc poszukania kamienia w centrum ogrodniczym to sprubój z kamieniami.wybierz płaski i najlepiej z zagłębieniem w środku. musisz zrobic otwory do mocowania drzewka . to tylko tak w skrócie :-D
Anonymous - 2011-07-23, 18:28

no właśnie, przeszukałem chyba całą sieć, w każdym razie PL i EN, na całym amazonie nawet nie ma czegoś takiego, więc pewnie można to tylko zamówić, btw, po ang. to się nazywa rock slab, w każdym razie dzięki za odp.
peper50 - 2011-07-23, 22:07

Hm mam nadzieję, że nie będę posądzony o kryptoreklamę ale na allegro były swoimi czasy pod nazwą "bonsai taca". Nawet niedawno. Sprawdzaj może jeszcze się pojawią lub zapytaj bezpośrednio sprzedawców którzy sprzedają donice i akcesoria do bonsai.

Pozdrawiam.

Anonymous - 2011-07-24, 09:00

Na pewno nie będziesz, na razie nie ma, ale będę monitorował sytuacje, może się pojawią. Dzięki za wskazówkę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group