To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Roślinne dodatki, suiseki, ogrody japońskie - kilka kamieni

wog - 2010-12-07, 16:22
Temat postu: kilka kamieni
http://www.bonsaiforum.pl...php?f=6&t=14778
więcej tutaj oraz na blogu dla nie zarejestrowanych na forum PAB
http://wog-bonsai.blogspo...-osadzenia.html

Herpestes - 2010-12-07, 17:08

To para kamieni nie kilka.Tak poza tym to czegoś oczekujesz od nas czy tylko chciałeś je nam pokazać?
ItalianCopper - 2010-12-07, 18:23

@Herpestes Ja się doliczyłem 28, ktoś tu musiał popełnić drobny błąd w rachunkach :O
Herpestes - 2010-12-07, 18:51

Tak?A ja tu widze tylko dwa i linki na inne strony.Czy mógłby ktoś jeszcze napisać ile jest tu fotografii?
Arrrr - 2010-12-07, 19:17

Tak są dwa zdjęcia. Najlepiej jak by Wog wrzucił na każdym forum te 28 zdjęć to by przykładowo Herpestes nie miał problemu że są tylko dwa zdjęcia a nie jakieś linki :-| Przecież to tylko parę chwil żeby je wrzucić.
Herpestes - 2010-12-07, 19:22

Link na blog jest w porządku,ale na inne forum jak dla mnie to reklama.
Łukasz Czarnecki - 2010-12-07, 19:33

Panowie bez przesady. Wog pokazał 2 wybrane kamienie i umieścił link gdzie można zobaczyć wszystkie- zainteresowani sobie wejda i obejrzą. Jeśli chodzi o mój stosunek do "reklamy" innych for bonsai to ja nie widze nic przeciwko. Bonsai ma łączyć a nie dzielić więc uważam, że zarówno blog woga jak i forum PABU są bardzo interesującymi stronami, do których odwiedzenia ja również zachęcam. I nie widzę tu nic niestosownego.
wog - 2010-12-07, 21:00

Witam, nie do końca rozumie Twoje pretensje Leszku. Podałem linki gdzie można oglądnąć wszystkie kamienie, dlatego forum PAB ponieważ jestem członkiem asocjacji, oraz mój skromny wciąż blog, bo nie każdy jest zarejestrowany na forum PAB( a warto). Dziwi mnie bo trzeba tylko kliknąć żeby zobaczyć więcej niż dwa kamienie, oraz sens mojego , ich pokazania. Czy mam rzeźbić dai czy użyć jako wzmocnienia betonu. Ludzie na Forum wklejają linki drzewek, bo są zbyt leniwi,żeby wstawić foto( ja jestem leniwy i ich nie oglądam, ale nie marudzę) Natomiast Ty wciskasz mi , że promuje swoje ulubione forum, tak promuję, co w tym złego? Forum PAB i forum PB to inny odbiorca , ale czy ktoś nie pozwala się tam zarejestrować. Może warto rzucić okiem na wypieszczone drzewa Włodka Pietraszko czy Mariusza Komsty, oraz wielu innych , których tu nie wymieniłem-proszę wybaczyć. Jeśli Tobie to nie odpowiada nie oglądaj , proste. Nie jestem fachowcem w bonsai czy suiseki, od lat zaczynam , tez zaczynałem sam, może warto zainwestować chociaż w jedne warsztaty z mistrzem? Żółć zejdzie z wątroby gwarantuję. :beer:
jest 16, kilka z rożnych ujeć

slowikp - 2010-12-08, 07:28

Wog jestem za. Kamyczki zajefajne, zrobienie dai do tego z dziurką to będzie wyzwanie, jak zrobisz daj fotki.
Anonymous - 2011-04-10, 11:17

wog, plus dla Ciebie, dałeś mi fajna inspiracje :D dzięki !!
wog - 2013-02-20, 19:03

mam totalnego lenia , ale może :-) się poprawię hahaha tez 2 kamyki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group